HABER

Hırsız polislerin elinden böyle kaçtı

Amerika'da bir hırsız, mahkemeye götürülürken polislerin gözü önünde kaçtı. Kaçma anı saniye saniye görüntülenen hırsıza bu kaçışı pahalıya mal oldu.

Hırsız polislerin elinden böyle kaçtı

New York'ta en az 3 ayrı soygunun zanlısı olarak yakalanan ve ayrıca hakkında bir de kesinleşmiş karar bulunan 22 yaşındaki Naquan Thompson, kelepçelerini sökerek kaçtı.

Staten Island bölgesinde, mahkemeye götürülmek için, bileklerindeki kelepçelerle, öteki mahkumlarla birlikte uzun bir zincire bağlanan Thompson'un Amerikan polisini atlatarak kaçma görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı.

Toplam 8 mahkumun kelepçelerle bağlı olduğu zincirden kurtulmayı başaran dördüncü sıradaki mahkum, cezaevi polislerinin şaşkın bakışlarına aldırmaksızın kaçmayı başardı.

Kaçmayı başaran hırsızın başına gelmeyen kalmadı. Üzerinde para olmadığı için taksi tutamayan hırsız, çareyi metroya binmekte buldu. Kaçarken ayak bileğini kıran Thompson, elektrikler kesik olduğu için bir tren vagonuna saklandı ancak kaçıştan yaklaşık 6 dakika sonra yakalanarak yeniden adalete teslim edildi.

Geri Dön