HABER

Hırsıza meydan dayağı! "Beni polise teslim edin" diye yalvardı

Arnavutköy'de bir kadının çantasından telefon çaldığı iddia edilen kişi, kadının akrabaları tarafından yakalanarak önce dövüldü sonra otomobile bindirilmek istenince "beni polise teslim edin" diyerek yalvardı. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Olay, dün akşam saatlerinde Arnavutköy Necip Fazıl Caddesi'nde yaşandı. İddiaya göre bir kadının çantasından telefon çalan kişi, çaldığı telefonu satmak üzere Necip Fazıl Caddesi'ndeki telefoncu dükkanlarına girdi. O sırada telefonunun çalındığını fark eden kadın, durumu hemen akrabaları ile paylaştı. Kadının akrabaları çalınan telefonun satılacağını düşünerek Arnavutköy'deki telefon satan dükkanları tek tek dolaşmaya başladı. Şans eseri bir telefoncu dükkanında şüpheliyi gören kadının yakınları, satmaya çalıştığı telefonu aldıktan sonra hırsıza meydan dayağı attı. Daha sonra hırsızlık şüphelisini bir arabaya bindirmeye çalıştılar.

e3e3c44bd551f1168d9e43195774ac4e

Şüpheli kendisini yakalayanlara "beni polise teslim edin" diye yalvardı. Şüpheli olay yerine çağrılan polis ekiplerine teslim edildi. O anlar ise vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Yavuz Selim Polis Merkezi'ne götürülen şüphelinin karakoldaki işlemleri devam ediyor.

d2e97c663b76861e73b64f2635c2f936

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Ne güzelde ağlıyorsun sen öyle e telefonu alırken çantadan erkektin ama ne oldu simdi kundaktaki bebek gibi mız mız yapiyosun:)
aynen . az yapmışlar.
Polis yakalayıp salıcak olacağı bu. Sığınacağı yeri iyi biliyor
polis bunlara birsey yapamaz vatandaş dersini vermis zaten
Geri Dön