İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan DHKP/C operasyonu açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün yine DHKP/C'nin bir yerini bastık. Gri listede yer alan bir teröristi, 3 teröristle beraber arkadaşlarımız aldılar. Ve şunu çok net söyleyeyim nerede olursa olsun hangi terör örgütü olursa olsun enselerindeyiz." dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan DHKP/C operasyonu açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gaziosmanpaşa'da esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşlarla sohbet eden Soylu, "31 Aralık 2016 tarihinden itibaren İstanbul'da bir terör olayı duydunuz mu? Nelerle mücadele ediyoruz? Bakın bugün yine DHKP/C'nin bir yerini bastık. Gri listede yer alan bir teröristi, 3 teröristle beraber arkadaşlarımız aldılar. Ve şunu çok net söyleyeyim nerede olursa olsun hangi terör örgütü olursa olsun enselerindeyiz. DEAŞ, FETÖ, PKK, DHKP/C…Bu bir istikrarın ve milletimizin bize vermiş olduğu güvenin bir sonucudur." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ya bi sus ya mahvettiniz güzelim ülkeyi
AHHHH güzel türkiyem ahh dünyanın gözü türkiyenin üzerinde biz güzel türkiyemizi ilerletemiyoruz halen dışarıdan et getiriyoruz hemde vergi alınmıcakmış hangi bakanın hangi reisin oğlu getircek bakalım gemiye ucuz mazot çiftçiye pahalı gübre mazot fiyatı düşmedikçe bizim paralara dışarı akar sağ elini sol cebine sokki para varmı diye ŞU GÜNDE EMEKLİ MAAŞI 1380 TL ALIN BUNU PAZARA gidin soylu bey
DİLDE KEMİK YOK KONUŞ KONUŞ MİLLET NEYİN NE OLDUNU BİLİYOR ANKARA İSTANBULDAN DERS almadınızmı halen
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler