İhbarla ortaya çıkan skandal!

Bağcılar’da geçen ay bir ihbar alan polis harekete geçti. İhbar, 14 yaşındaki kız çocuğunun annesi tarafından erkeklere pazarlandığı yönündeydi.

İhbarla ortaya çıkan skandal!

Akşam'ın haberine göre, Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği polisleri yapılan tespitlerin ardından müşteri kılığına girerek anne Serda A. ile 14 yaşındaki kızıyla birlikte olmak için 100 lira karşılığında anlaşınca korkunç taciz zinciri ortaya çıktı. Polisler anne Serda A.’yı suçüstü gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğüne götürülen anne suçunu itiraf ederek öz kızını erkeklere pazarladığını söyledi. 100 lira karşılığında kendisine gelen müşterilere 14 yaşındaki kızını pazarladığını anlatan anne bu parayla geçimini sağladığını belirtti.

TORUNU YAŞINDA

Anne Serda A., H.T., B.E.(65), H.Ç. (50), D.A. (48), E.A. (44) ve M.K.(34)’yi cinsel istismardan cezaevine gönderildi. Cinsel istismar sonucu dünyaya getirdiği 11 aylık bebek ve annesi C.K. korumaya alındı.

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
ya BAĞCILAR ,ESENLERDE HERSEY NORMAL SİZD EONALIRN ANNESİ SOKAKALRDA TÜRBANLI GEZER COCUKLARI HER TURLU PİSLİĞİYAPAR 2 NEFES CİGARA ÇEKTİMİ HERSEYİ UNUTURLAR SAĞCI MUHAFAZAKAR PARTİLERE OY VERRİLE RPİSLİKLERİNİ ÖRTMEK İÇİN
neyin peşindesin oğlum..önce bir ilkokula gitseydin..
Bütün bu anlattıklarına göre,sende orda oturan bu tarz yaşantısı olan birisin heralde. Daha fazlasını yazacağım ama bu seferde yorumumu yayınlamazlar. ANLADIN SEN ONU
yazdığın bi anlaşılsa önce yazmasını öğren sonra siyasete falan bulaş bence
niye her fırsatta başörtününe laf atayorsun ki, ne dir bü örtü düşmanlığı, hem nerden biliyorsun kadının başörtülü olduğu, olsa bile takmış başına işte ne olduğunu idrak edemeden çevre baskısında filan. burada çirkin bir olay yapan da yaptıranda ahlaksız. bence sunu dini bir simgeye maal edende onlardan aşağı değil. şunu merek ediyorum o kadın ve kizı başı açım olsaydı ve ben bütün başı açıklar böyla namuzsuz deseydim sen ne hissederdin. lütfen din düşmanlığı yapmayın.
Bütün bir mahalleyi aynı kategoriye koyman ne kadar insanî? El insaf! İşte buna iftira denir. Toptancı yaklaşımla işe ele atanların çoğu maalesef düşünce fakiridir. Bir toplumu kategorize etmek, o toplumu bir birine düşman etmek, bir millete yapılabilecek en büyük kötülüktür. Gözlemin doğru olabilir ya da bu olay üzerinden siyasî düşüncelerindeki haklılığını dillendirmek istemiş olabilirsin, bunlar beni rahatsız etmez. Ancak milli birliği bozacak her söz yüreğimi yaralıyor. Lütfen sözümüzün uzun ve kısa dönemde açacağı toplumsal tahribatı dikkate alan yorumlar yazalım.
Yetiştirme Yurdundan alınmış ve alındığı günden bu güne kadar sonsuz bir anne, baba sevgisiyle büyümüş, 22 yaşında bir genç kızım. Beni kucağına aldığı ilk günden beri üzerime titreyen, benimle üzülen, benimle sevinen, ben ağlayınca içi yanan, üniversite sınavını kazandığımda dünyaları bana verdin diyen, her fırsatta benimle övündüğünü söyleyen biyolojik annem olmayan bu eli öpülesi kadın mı ANNE, yoksa haberde adı geçen mahluk mu????
kussam olmuyor, kusmadam olmaz böyle anne olmaz olsun
Ya para karşılığında ilişkiyegiren heriflerin yaşlarına dikkat ettiniz mi..?Sapıklık kol geziyor..
küfrün en ağırını savurmak isterdim lakin terbiyem müsade etmez. Geçimini sağlayacakmış oldu her yoksul kadın evladını düşünen milletin altında yatarak geçinsin. Ulan para kolay bulunan madendir. git apartman temizle. mendil sat. şirketleri dolaş. Ama tabi siz yorulmayın hazıra alışmışsınız hadi anne olarak bu pisliğin içindesin kızını niye alet edersin. Allahım sen ıslah et. Kendi ahiretini cehennem ettin kızının ahiretini dünyasını niye cehennem edersin iblis kadın. çok sinirlendim çok.
Bir anne olarak bu olanlara inanmak çok zor geliyor, biz evladımızın gözünün içen bakıyoruz aman kılına zarar gelmesin diye, binlerce kadın evlat sahibi olabilmek için dünyanın parasını döküyor hastanelere, doktorlara. Bu şerefsiz, utanmaz ise küçücük evladını dedesi yaşındaki şerefsiz sapıklara satıyor. Ne günlere kaldık Allahım, Sen evlatlarımızı koru muhafaza eyle.
işte türkiyenın hali
kussam olmuyor, kusmadam olmaz,
böyle anne olmaz olsun...
allah belanızı versin
Yetiştirme yurdundan alınıp, sonsuz bir anne, baba sevgisiyle büyütülmüş 22 yaşında bir genç kızım. Annem, hasta olduğumda uyumadı, ben üzüldüğümde benimle birlikte üzüldü, ben ağladığımda benimle birlikte ağladı. Üniversite sınavını kazandığımda dünyalar onun oldu.bana kızım dediği günden bu yana üzerime titredi. Benim biyolojik annem olmayan bu eli öpülesi kadın mı ANNE, yoksa bu mahluk mu?
ben hakim olsam, annenin akli dengesi yerinde ise anneyi yargılardım, para karşılığı da olsa suç derdim ama,cinsel istismardan hapse atmazdım dışardan yargılardım.
Allah'ım bu bir kabus olmalı...
çalışmayıp evladın satan bu anne denilen mahlukatı dağda yalnız bırakacaksın gelen gider teröristler karıya tıklayıp gidecekler,
sana havlayan köpeğe havlayarak karşılık vermen gibi birşey bu, senin ondan ne farkın kalır bunu yapınca?
bu nasıl bir vicdandır arkadaş, allah akıl, fikir versin. Allah ıslah etsin
cehennemin ta dibinde yanın hepinizde inşallah
daha neler göreceğiz acaba hergün karmakarışık garip olaylar ya yuhhh inanamıyorum arkadaşlar Yunus Mjuhkin denen adamı gördünüzmü 2 günde beşyüzkırk milyar tutturmuş. Arkadaşlar hemen Yunus Mjuhkin diye arama motorunda aratıp bu adamı bulup zengin olun hemde tahminler bedava kupon yarışmasını kazananada 10 milyar var
ya allah belanı versin
Görmüş geçirmiş birisi olarak okuduğum yorumların bir kısmı beni üzüyor. Lütfen,toptancı yaklaşımlardan uzak durun. Bir toplumu kategorize etmek, o toplumu bir birine düşman etmek, bir millete yapılabilecek en büyük kötülüktür. Gözleminiz doğru olabilir ya da bir olayı kendi siyasî düşüncelerinizdeki haklılığınızı dillendirmek için yorum yazmış olabilirsiz, bunlar beni rahatsız etmez. Ancak milli birliği bozacak her söz yüreğimi yaralıyor. Lütfen sözümüzün uzun ve kısa dönemde açacağı toplumsal tahribatı dikkate alan yorumlar, yazalım.Hükümete zarar verelim derken, devlet ve millet düşmanl
bu kadın ANNE olamaz. eğerki varsada böyle bir kadın olmaz olsun yokolsun inşallah.
Diğer Haberler