HABER

İki gün önce aldığı aracının camları kırıldı, lastikleri patlatıldı

İki gün önce aldığı aracının camları kırıldı, lastikleri patlatıldı

Antalya'da bilgisayar tamircisi Emre Akdağ (23), iki gün önce aldığı hafif ticari aracına, park ettiği yerde kimliği belirsiz kişi tarafından zarar verildi. Camları kırılan, lastiği patlatılan aracını görünce şok yaşayan Akdağ, "Bunu yapanın nasıl bir insan olduğunu merak ediyorum" dedi. Olay anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün sabah erken saatlerde Muratpaşa ilçesi Kışla Mahallesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi'nde meydana geldi. Bilgisayar ve güvenlik kamera malzemeleri satan Emre Akdağ, iş yeri için kullanmak üzere iki gün önce hafif ticari araç satın aldı. Aracını Antalya'da evinin önündeki sokağa park eden Akdağ, sabah uyandığında aracın sol tarafı ile arkasındaki tüm camlarının kırıldığını, bir lastiğinin bıçakla kesildiğini, diğer lastiğe de çiviyle tuzaklama yapıldığını fark etti. Araca zarar verilme anı ise kameralara yansıdı.

d373408c045bcb7a4f672449c20062ac

Akdağ'ın durumu bildirmesi üzerine gelen polis ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Başına gelenin şokunu yaşadığını belirten Emre Akdağ, "Şimdiye kadar böyle bir olay yaşamadım. Bir insanın bunu nasıl yaptığını merak ediyorum. Aracın camlarını kırmış, lastiğini patlatmış. Ciddi zararım var" dedi.

fd9a3540be6371735a5304e482aef898

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Ruh hastası manyaklar,maganda ve psikopatlar her yerde kol geziyor.Şu anki adalet ve asayiş sisteminin çelişkisi olay olup iş bittikten sonra müdahale edilmesi.Düşünceme göre vatandaşlık puanlaması getirilmesi gerekli.Herkez iş,alışveriş,samimiyet,evlilik düşüncesi öncesi karşısındakinin puanına ve kişilik analizine bakıp değerlendirmeli.Sorunluların puan seviyesine göre sosyal ve kişisel haklarında kısıtlamaya gidilmeli,zorunlu psikolojik ve kişilik bozukluğu tedavisi için özel merkezler kurulup orada tutulmalılar.Islah olmayanlar elimine edilmeli.Suç oranları ancak bu vb. yötemlerle azalır.
Devletin görevi suçla mücadele yanında suçu önlemenin ve azaltmanın yollarını arayıp uygulmaktır Anayasa da da yazar. Mevcut kanunların ana ruhu masonik olduğu için mevcut demokrasi anlayışıyla bu düzelmez.Zaten masonluğun amacı sözde evrensel kardeşlik gibi görünsede gizli amaçları ülkeleri siyasi ve ekonomik olarak ele geçirmek için yasa ve uygulamaları halkın devlete ve adalete olan güvenini yıkma amaçlı tasarlar ve uygulatırlar.Devletler içine Fetö gibi yada doğrudan mason siyasiler ve bürokratlar yerleştirirler.Bunlarda görüntüde halk için çalıştığı için hiçbir şey düzelmez.
Geri Dön