HABER

İki yıl sonra yeniden!

AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı açılış programı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişte AK Parti'de görev almış kişilerle ilgili sözleri dikkat çekti. Programa eski partililer de katılırken, en merak edilen isimlerden biri olan Bülent Arınç da programda yer aldı. Arınç en son 2015 yılında toplantıya katılmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada "Sandıkla gelen elbette sandıkla gider. Ama o sandığa kadar olan süreci de kimse göz ardı edemez. İhanet etmediği sürece görevden çekilenlerin de yeniden değerlendirme yolu açıktır. İhanet etmediği sürece görevden çekilmiş olanı yeniden değerlendirme yolu açıktır" ifadelerine yer verdi.

Programa eski partililer de katıldı. En merak edilen isimlerden biri olan Bülent Arınç da programda yer aldı. Arınç en son 2015 yılında toplantıya katılmıştı.

Toplantıda eski Başbakan Ahmet Davutoğlu da yer alırken, Davutoğlu programa eşiyle birlikte geldi.

Kampta TBMM eski Başkanı Bülent Arınç ile eski bakanlardan Hüseyin Çelik yanyana oturdu. İkilinin hararetli sohbetleri de dikkatlerden kaçmadı.

Geri Dön