HABER

İngiltere'deki saldırıdan ilk fotoğraflar

Ariana Grande'nin İngiltere'nin Manchester şehrinde verdiği konserde patlama meydana geldi. Olay yerinden ilk kareler...

Ariana Grande'nin İngiltere'nin Manchester şehrinde verdiği konserde patlama meydana geldi. Olay yerinden ilk kareler...

Manchester Arena'da patlama

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Belki onlar da bizim kadar üzüldü bizim basımızda terör varken Allah bilir. Diyelim üzülmediler ama biz geçmiş olsun diyelim. Unutmayın iyilik allahtan, kötülük kişinin kendinden gelir. Yönetimlerin hataları masumlara zarar veriyor. Biz insanoğlu çok cimri ve benciliz. Koskoca dünyayı 60-70 yıllık ömrümüz de paylaşamıyoruz.
Bizim başımıza gelen kötü olaylarda onların üzüldüğünü pek sanmıyorum. Tuzları kuru, keyifleri yerinde olduğu için bizi bu olaylara büyük olasılıkla layık bile görüyorlar. Çünkü biz müslümanız ve onların gözünde potansiyel teröristleriz. Bizi sevmedikleri acı bir gerçek ama Allah biliyor ya ben ve benim gibi düşünen ülkemizin çok büyük bir kısmı bu tip saldırılara üzülüyor. Masum ve savunmasız halka yapılan her türlü saldırı alçakça ve haincedir.
Allah yardımcıları olsun! Ölenlere Allahdan rahmet yaralılara acil şifalar dilerim. Dil, din, ırk, vatan neolursa olsun, iyiler herzaman iyidir. Allah terörün belasını terör zedelerin şifasını versin.
Geri Dön