HABER

Instagram’a Snapchat benzeri filtreler eklendi

Instagram, Snapchat benzeri özelliklerine bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılar artık resim ve videolarına Snapchat’tekine benzer filtreler ekleyebilecek.

Instagram’a Snapchat benzeri filtreler eklendi

Snapchat’in gördüğü yoğun ilgiden sonra diğer sosyal medya uygulamaları da Snapchat benzeri özellikler sunmaya devam ediyor. Instagram’daki Hikaye ve WhatsApp’taki Durum özellikleri bunun en iyi örnekleri arasında yer alıyor. Diğer sosyal medya uygulamalarına bu tür özellikler eklendikçe Snapchat’e olan ilgi de azalıyor.

Son olarak Instagram Snapchat benzeri bir özellik daha ekledi. Bu yeni özellik ile çekilen selfielere üç boyutlu yüz filtreleri eklenebilecek. Snapchat’e de kısa süre önce gelen bu yüz filtreleri ile kullanıcılar çektikleri fotoğraflarda yüzlerine şapka, gözlük veya hayvan burnu gibi renkli efektler ekleyebiliyor. Bu efektler ayrıca videolara da eklenebilecek.

Bu yeni özelliği kullanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı açıp kamera bölümüne girmek. Kamera bölümüne girdiğinizde sağ alt köşede çıkan yüz simgesine tıklayarak yeni eklenen filtreleri görebilirsiniz.

Avatar oyunu ne zaman çıkacak? İşte yanıtı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
amk Mark'ı, çala çala bitiremedi snapchati.. göz göre göre alenen çalıyor ve bu normal karşılanıyor. ne garip dünya...
Geri Dön