CNN Türk'ten sürpriz İsmail Saymaz kararı

Kısa bir süre önce Demirören Holding’e satılan CNN Türk’te yayınlanan ‘Gece Görüşü’ programının daimi katılımcısı gazeteci İsmail Saymaz'ın, ‘format değişikliği’ nedeniyle artık programda yer almayacağı öğrenildi. Programın diğer sunucusu Nevzat Çiçek'in de programdan çıkarıldığı iddia ediliyor.

CNN Türk'ten sürpriz İsmail Saymaz kararı

CNN Türk'te yayınlanan ‘Gece Görüşü' programının daimi katılımcısı Saymaz, ‘format değişikliği' nedeniyle programda yer almayacak.

Hürriyet Ankara temsilcisi Hande Fırat'ın moderatörlüğünde gazeteciler Abdulkadir Selvi, Nevzat Çiçek, Gürkan Hacır ve İsmail Saymaz'ın yorumlarıyla yer aldığı program, her perşembe saat 21.00'de yayınlanıyor.

SAYMAZ PROGRAMDA YER ALMAYACAK

‘Format değiştiren' programın seçime kadar ‘Gece Görüşü Seçim Özel' adıyla yayınlanacağı öğrenildi. Diken'in CNN Türk kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Saymaz bundan böyle programda yer almayacak.

Programın bir diğer yorumcusu Nevzat Çiçek'in de bundan sonra programda yer almayacağına dair iddia henüz doğrulanabilmiş değil.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Yandaş formatı olmuş gibi
çok iyi olmuş bu adam zaten bir kesimin sesi propogandasını üstlenmiş gibiydi.
@fikretdemir Ancak bu defa halk buna müsaade etmeyecek gibi gözüküyor!... Dünkü TAMAM çığlığı bunun en büyük göstergesi. Sadece Twitter’da 2 milyona yakın kişinin TAMAM dediği Erdoğan’a, sandıkta da 57 milyon kayıtlı seçmenin en az %50’si TAMAM diyecek!... Çok daha fazlasının TAMAM demesi ise sürpriz olmayacaktır. Bu sefer “atı çalan” Üsküdar’ı geçemeyecek. ••• Başta CHP’nin adayı Muharrem İnce ile HDP’nin adayı Selahattin Demirtaş olmak üzere, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek, RTE’ye geri dönmemek üzere, “Haydi Abbas, Vakit TAMAM” diyeceklerdir!... Ülkemiz 24 Haziran sonras
@140416 yandaş dediklerin , a ka pe yi savunanlar ve kendini rezil edenlerdir koç um !!!
BEKLENEN SONUÇ. CNN İKTİDAR YALAKASININ ELİNE GEÇİNCE İSMAİL SAYMAZ GİBİ DOĞRULARI MERTÇE SÖYLEYEN ADAMI İSTEMEZLER.
ne bekliyordunuz ki mıhalif sese tahamülü olmsyan devlet partisi oldu akparti yazık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler