İşte Öcalan'ın mesajı

İmralı Adası'nda BDP Heyeti ile yaklaşık 4 saat görüşen Abdullah Öcalan'ın mesajı BDP tarafından yazılı olarak açıklandı.

İşte Öcalan'ın mesajı

Öcalan mesajında, devlet heyeti ile görüşmelerin sürdüğünü ve kendisi açısından sürecin bu yönüyle devam ettiğini söyledi. Öcalan "Bu aşamaya kadar konumum araçsal olarak değerlendiriliyordu. Konumum araçsal olmaktan çıkıp stratejik bir konuma evrilmesi gerekmektedir. Konumum stratejik olarak ele alınmak zorundadır" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
hay konumuna da, sana da, seninle konuşana da ,seninle konuşulmasına izin verene de, onlara oy veren köpeklere de .......... utanmaz şerefsizler öldürdüğünüz öğretmenler mühendisler çocuklar kadınlar (askerleri hiç saymıyorum) bunların hepsinin kanı akp ye oy verenlerin elindedir. ve kendilerini rahat hissetmesinler elbet birgün hesap sorulacaktır.başkalarının kaybettikleri üzerinden konuşup bop eşbaşkanı iyi yapıyor demek kolay umarım kendi çocuklarınızın cesetlerinden kanlarını temizlersiniz de güzelim ülkeyi teröriste ajana peşkeş çekmek neymiş görürsünüz.
Allah'ına kurban ağzına Saglik
KONUMUNU BELİRLEMEK ASLINDA ÇOK GECİKTİ BİRAN ÖNCE BELİRLEMEK LAZIM AMA NE YAPARSINIZKİ ÖYLE BİR HÜKÜMETİMİZ OLDUKİ, BİR TARAFINA BAKIYORUZ MİLLET İÇİN ÇOK YARARLI ÇOK FAYDALI AMA DİĞER TARAFINDADA İŞDE BÖYLE KONUMU CEHENNEM OLAN BİR PİSLİĞİ HALAAA BİZLERİN ÖDEDİĞİ VERGİLERİMİZLE (ZEHİR ZIKKIM OLSUN) BESLİYOR ASIN LAN ASIN ŞU KÖPEĞİDE HAKETTİĞİ KONUMA KAVUŞTURUN ARTIK SİZLER YAPAMIYORSANIZ BİR ASKERDEMİ YOK ONUN ÇEVRESİNDE KAFASINA SIKIPDA CİNNET GEÇİRDİ ASKER DİYOMUSUNUZ HAAA ASIN PİSLİĞİ ASIINN..
siyaset senin sandığın kadar keşke kolay olsaydı.
Yaw he he :))
17 ağustosun yıldönümünde İmralı'ya çok yakın olan Gemlik'te deprem olmuş, hükümetin seni asacağı yok belki bir gün gelir deprem seni yerin dibine sokar da memleketin üzerine bıraktığın kabusta seninle birlikte yerin dibine girer. ölümüne sebep olduğun 30-40 bin kişi de zaten seni orada bekliyor, seni lime lime doğramak için aşağılık herif senden de barış elçisi yaptılar ya sebep olanlara da yazıklar olsun. onlarada ne desem az.
şimdiden başladı paşa..istekleri bitmez artık..
Hangi Stratejiye hizmet edeceğin önemli, Türkiye Cumhuriyetinin Birlik ve Bütünlük temeli esasına dayalı İlelebed Payidar Kalma stratejisinemi, Emperyalizmin ve Siyonizmin PKK'yı bir araç olarak bölgedeki çıkarları doğrultusunda kullanmaları Stratejisinemi, öce buna bir karar ver, bulmuşsun karşında tecrübesiz zottirikleri durmadan taktik değiştirip Kandile fırsat yaratıyorsun,
senin konumun idam sehpası bebek katili
senin konumunada,sana o konumu sağlayanada......
buraya da one minute de bakalım sayın başbakan...
BU KATİLİ İNSAN YERİNE KOYANLARA NE DENİR? ÜLKEM KİMİNLE UĞRAŞIR OLDU.
recep sana diyor . bizle alakası yok..
geçen tayyıpla emirganda çay içerlermiş diye söylenti var doğrumudur acaba.
tabiki haklısın konumunun ne olacağı hakkında az daha sabret seni başbakan koltuğuna oturtacaklar. bilmiyormusun bu ülkede vatanseverlerin hapiste hainlerin dışarda gezdiğini
sen nesin ki konumun ne olacak adi k.pek. kendini ne zannediyorsun? 30 yıllık terör örgütü elebaşı, 40 bin masum insanın katili, darağacında sallandırılması gereken gereksiz bir yaratıksın. şu an bulunduğun yeri bile haketmiyorsun. senin konumun yerin dibi. toprak seni kabul eder mi ondan bile şüpheliyim. tekrar ediyorum: sen nesin ki konumun ne olacak???
DEVLET STRETEJİSİNİ TESPİT ETTİ VE UYGULAMAYA KOYDU.BEKLİCEZ GÖRECEZ.
yakında ben çıkmak istiyorum derse hiç şaşirmam :)
Yakında beni salmazsanız şöyle olur demeye başlayacak,şuraya kertin.
sabret yapacaklar onuda hele sizlere verilen tavizleri vatandaş bir içine sindirip sanki olağanmış gibi kabul ettikten sonra sıra senin özel isteklerine gelecek şimdilik yapamazlar halkta intifa uyandırır bu dediklerin böyle bir hükümeti mumla arasanız bulamassınız
çok yakında tayyibin baş danışmanı olursa şaşırmayın tayibin öcalanın engin bilgilrine çooook ihtiyacı var
ne istiyorsa verecezz dedilerr bir keree başka şeyler istemsindee :))))
senin konumunu yiyim
Bu insana benzemez de adam oldu ya Allah sonumuzu hayır ede...........
Bu gidişle zaten ya sen Evrimselleşecen yada AKP
???
Diğer Haberler