HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İzmir Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi nerede?

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, gelişmiş tıp teknolojileri ile donatılmış ve gelişmiş tıbbi araçlara sahip, İzmir ve Ege Bölgesinin en kapsamlı sağlık kurumu niteliğinde hizmet veren İzmir Şehir Hastanesi hasta kabulüne başlamıştır. Peki, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne hangi güzergahtan gidilir?

İzmir Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi nerede?

İçindekiler

  • İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi nerede?
  • İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir?
  • İzmir Şehir Hastanesi'ne hangi otobüsler gidiyor?
  • İzmir Şehir Hastanesi'ne hangi dolmuş gider?
  • Bayraklı Şehir Hastanesi'ne İzbanla nasıl gidilir?

İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde, gelişmiş tıbbi olanaklara sahip İzmir ve Ege Bölgesinin en kapsamlı sağlık kurumu İzmir Şehir Hastanesi hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Ege Bölgesinin en kapsamlı sağlık kompleksi İzmir Şehir Hastanesi’nde, acil servis, poliklinik, görüntüleme hizmetleri ve laboratuvar gibi hizmetler kullanılmaya başlanmıştır.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nin açılması ile kişiler hastaneye nasıl ulaşabileceğini sorgulamaya koyulmuştur. İzmir Şehir Hastanesi’ne gidebilmek için İzmir Büyükşehir Belediyesi 2 güzergâh üzerinde çalışmalar gerçekleştirmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi, hastaneye gitmek isteyen vatandaş için güzergâhlar belirleyerek, bu hatları vatandaşların hizmetine sunmuştur.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi nerede?

Hastanenin hizmet vermeye başladığını duyan vatandaşlar, "İzmir Şehir Hastanesi nerede?" sorgulaması yapmaya başlamıştır. Bayraklı ilçesinin Refik Şevket İnce Mahallesi'nde yer alan hastane, 622.530 m2 alan üzerine kuruludur. Bölgenin en büyük ve kapsamlı sağlık kurumu olarak nitelendirilen İzmir Şehir Hastanesi’nde vatandaşlar; birçok hizmetten yararlanarak tedavi imkânı bulmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir?

Günümüzde bir yerden bir yere ulaşmak isteyen vatandaşlar kolayca internet üzerinden sorgulama yapabilmektedir. Bununla birlikte sıklıkla ise "İzmir Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir?" sorgulamaları yapılır. ESHOT genel Müdürlüğü tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; 533 No’lu hat Bornova Metrosu ile Bayraklı Şehir Hastanesi arasında sefer yapmaya başlamıştır. 11 Eylül Pazartesi 2023 tarihi itibarıyla vatandaşlar, Bornova Metrosu’ndan şehir hastanesine 533 No’lu hat ile hastaneye ulaşabilmektedir.

İzmir Şehir Hastanesi'ne hangi otobüsler gidiyor?

İzmir Şehir Hastanesi'ne hangi otobüs gider sorusuna yanıt olarak ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi'nin hizmet vermeye başlaması ile birlikte İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi'ne giden otobüsler 533 No’lu hat ile 598 No’lu hatlar olarak belirlenmiştir.

Hastaneye gidecek olan araçlar, gün içinde yolcu yoğunluğuna göre 8 ile 24 dakika aralıklarla servis yapmaktadır. ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “533 No’lu Bayraklı Şehir Hastanesi-Bornova Metro hattımızın çalışma programı gün boyu hizmet verecek şekilde yeniden düzenlenmiştir. 598 No’lu Bayraklı Toplu Konutları-Bayraklı İZBAN hattımız da Bayraklı Şehir Hastanesi’ne hizmet vermeye başlayacaktır” denilmiştir. Otobüslerin sefer saatleri için ESHOT Genel Müdürlüğünün internet sitesi üzerinden paylaştığı otobüs saatleri bölümünden bilgi alınabilmektedir.

İzmir Şehir Hastanesi'ne hangi dolmuş gider?

İzmirli vatandaşlar sıklıkla şehir hastanesine ulaşım yollarını araştırmaktadır. Bu noktada kullanılabilecek pek çok seçenek mevcuttur. Bu seçenekleri sorgulayan kişilerden bazıları "Bayraklı Şehir Hastanesi'ne hangi dolmuş gider?" sorusunun yanıtını aramaktadır. İzmir Şehir Hastanesi'ne giden dolmuşlar; Bayraklı dolmuşları ve 328, 338 ve 498 no’lu Eshot hatlarıdır. Bu hatlar kullanılarak Bayraklı’ya ulaşım sağlanabilmektedir.

Bayraklı Şehir Hastanesi'ne İzbanla nasıl gidilir?

İZBAN kullanan kişiler, bu araçla Halkapınar durağında indikten sonra İzmir Metro’yu kullanarak Bornova durağında inmelidir. Bornova otobüs duraklarından 553 numaralı ESHOT hattı kullanılarak Bayraklı Şehir Hastanesi’ne ulaşılabilmektedir.

En Çok Aranan Haberler