HABER

Kadıköy’de hareketli anlar! Yumruklar havada uçuştu

İstanbul Kadıköy’de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) zabıta ekipleri ile tezgahına el koymak istedikleri seyyar satıcı gençler arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönen tartışmada, yumruklar havada uçuştu. Polis ekiplerinin müdahalesiyle kavga sona erdi.

Olay, geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de meydana geldi. İddiaya göre, İBB zabıta ekipleri seyyar satıcılara karşı denetim yaparken çanta ve cüzdan satan bir gencin önündeki tezgahı almak istedi. Seyyar satıcı karşı koyunca aralarında tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü.

AW344847_01

Zabıta ekipleri ile seyyar satıcılar arasında çıkan kavgada yumruklar havada uçuştu. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri grubu sakinleştirerek dağıttı. Çevredekiler, zabıta memurlarının sert müdahalesinin yersiz olduğunu belirterek tepki gösterdi.

AW344847_03

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Artık insanlar Devletin koyduğu kanunlara karşı çıkmaya devletin kolluk kuvvetlerine güç gösterisi yapmaya o kadar alışmışlar ki bir de bunu maharetmiş gibi çekip kendilerine yandaş toplamaya çalışıyorlar. O zaman herkes kadıköy de bir köşe tezgah kurmak ister şahsen bende tezgah açmak isterim sebze meyva satmak için. Başka bir arkadaşımda bende kokoreç veya midye tava satmak istiyorum diyor. Kanunlar ve kolluk kuvvetleri ne kadar acı olsa bile düzeni sağlamak için var.
Geri Dön