HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kan donduran vahşet: Kızını ve torununu sokak ortasında katletti! Korkunç cinayetin nedeni ortaya çıktı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Eskişehir’de kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. Merve Karabaş (31) ve oğlu Alp Karabaş (7), evinin önünde Adana’dan geldiği belirtilen babası Osman Nuri K. tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Sokakta linç edilmek istenen Osman Nuri K., gözaltına alındı. Sokakta eşinin ve çocuğunun öldürüldüğünü öğrenen Ahmet Karabaş, gözyaşlarına boğuldu. Öte yandan korkunç cinayetin nedeni de ortaya çıktı. İşte detaylar...

Dehşete düşüren olay, saat 07.30 sıralarında, Odunpazarı ilçesi Emek Mahallesi'nde meydana geldi. Tarım İl Müdürlüğü'nde çalışan Merve Karabaş, sabah evinden çıkıp, oğlu Alp ile birlikte işe gitmek için kapının önündeki otomobiline bindi. Bu sırada Adana’dan geldiği ve sokakta beklediği belirtilen Merve Karabaş’ın babası Osman Nuri K. kızıyla tartıştı, ardından belinden çıkardığı tabancayla otomobilin içindeki Merve Karabaş’a ateş etti. Otomobildeki torunu Alp ise araçtan çıkıp kaçtı. Cinayet şüphelisi Osman Nuri K., torununu da kaçarken arkasından ateş edip öldürdü.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

_67549 (3)

LİNÇ ETMEK İSTEDİLER

Olayı görenler Osman Nuri K.'ye saldırırken, linç girişimini ise ihbarla adrese gelen polis ekipleri engelledi. Osman Nuri K., polis tarafından gözaltına alındı. Polisin incelemesinde sokakta 5 adet boş kovan bulundu.

_67549 (1)

EŞİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Merve Karabaş'ın 11 yıllık eşi Ahmet Karabaş da haberi alıp eve geldi. Sokakta eşinin ve çocuğunun öldürüldüğünü öğrenen Ahmet Karabaş, gözyaşlarına boğuldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

_67549 (2)

CİNAYETİN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Osman Nuri K.’nın kızını ve torununu, eşiyle ayrılma döneminde yaşanan sorunlardan dolayı kin beslediği için öldürdüğü öğrenildi.

e996d9b5-6fc2-4c09-a527-7d6fe22c3c80

Olayın, Osman Nuri K.’nın eşiyle boşandığı dönemde kızıyla yaşadığı sorundan dolayı meydana geldiği öğrenildi. Osman Nuri K.’nın, boşandığı dönemde eşinin Eskişehir’e gelerek kızının yanında yaklaşık 1 ay kalmasından dolayı, Merve Karabaş’a düşmanlık beslediği ve cinayeti bundan dolayı işlediği iddia edildi.

DHA-İHABu içerik Şahin Alp tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler