Kanlı soygun kamerada

Adana’da 2 kişinin hayatını kaybettiği, 4 kişinin de yaralandığı silahlı kuyumcu soygunu, işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, sabah merkez Seyhan ilçesi Meydan Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde Hakkı Baygın'a ait kuyumcu dükkanında meydana geldi.

Kiraladıkları otomobil ile kuyumcuya gelen 4 hırsızdan 3’ü işyerine girerek altınları alıp kaçmak istedikleri sırada kendilerini engellemeye çalışanlara pompalı tüfekle ateş açtı. Olayda yaralanan Mahir Aytaş (16) ve babası Alican Aytaş (47), kaldırıldıkları TOKİ Numune Hastanesi'nde müdahalelere rağmen kurtarılamazken, Hakkı Baygın, Uğurcan Yıltay'ın, İrem (8) ve Sultan Alpaltun (6) kardeşler hafif yarandı.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞILDI
Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde maskeli 3 kişi kuyumcuya giriyor. Ellerinde pompalı tüfek bulunan iki zanlı silahlarını iş yeri sahibine doğrulturken, diğeri şahıs tezgaha geçerek vitrindeki altınları poşete dolduruyor. Bu sırada iş yeri sahibi, tabancasını alarak hırsızlara karşılık veriyor. Panikleyen hırsızlar, hızla kuyumcudan çıkarak dışarıdan işyerine ateş ediyor. Görüntülerde hırsızların açtığı ateş sonucu yaralanan işyeri sahibinin yere düştüğü ve tekrar kalkarak eline demir çubuk aldığı görülüyor.

Polis ekipleri, hırsızların soygunda kullandıkları kiralık otomobili merkez Seyhan ilçesi Kınalı bölgesinde yanmış olarak buldu. Zanlıların yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
abi milletin harbiden gözü dönmüş bu nedir allah aşkına ya nedir? mucize gerçekten oldu gördüklerinizi duyduklarınızı unutun arkadaşlar bayankupon diye bir site buldum kadınların açtığı iddaapaylaşım sitesi kadınlar 2 haftada altıyüzelli milyar kazandırmış. hemen siteyi bakın derim zengin olun. BAYANKUPON diye aratın ilk siteye girin.
adamlar içeri nasıl giriyor öyle ya akdıncağız iyi kaçtı valla yuhhh artık mucize yani inanamıyorum arkadaşlar Yunus Mjuhkin denen adamı gördünüzmü 2 günde beşyüzkırk milyar tutturmuş. Arkadaşlar hemen Yunus Mjuhkin diye arama motorunda aratıp bu adamı bulup zengin olun hemde tahminler bedava kupon yarışmasını kazananada 10 milyar var
memlekette bu kadar af bu kadar paket çıkarsa bunların önüne geçemezsiniz.ölen iki masumun vebalini bu kararları çıkaran siyasetciler asla ödeyemez.ilahi adalet bu kanunların hesabını, mazlumun ahını mutlaka sorar.
video ile haber arasında epeyce fark var hayatını kaybetti denilen şahıslar soygundan sonra dükkanı toparlıyor polisi arıyorlar soyguncular geri dönüp mü öldürmüş ?
Haberin öncesinide oku yukarıyı okumadım tam ama önceki haberde yazıyor ölenler yan komşu dükkandaki kuaför işletmecisi ve elemanı müdahale etmek isterken ateş ediyorlar onlara..
Pompalı tüfekte nezamandan beri jarjör takılıyor bak bu soygunun altından suriyeli muhalifler çıkacak.
işyeri sahibi 9 canlı galiba, hiçte ölmüş bi hali yoktu..
ÖLENLER PİSİ PİSİNE ÖLMÜŞ HEM DÜKKAN SENİN DEĞİL SANA NE OLUYORDA ENGELLEMEYE KALKIYORSUN HADİ SENİN OLSUN SİLAHLI ADAMA KARISI GELİNİRMİ GELİRSEN CANINDAN OLURSUN MALMI DAHA DEĞERLİ CANMI
ASICAKSIN KESİCEKSİNKİ BU ÜLKEDE BÖYLE LAÇKALAIK OLMICAK
Diğer Haberler