Kız arkadaşını vurup intihar etti

Ankara'da bir polis memuru, barışma teklifini reddeden eski kız arkadaşını beylik tabancasıyla yaraladıktan sonra intihar etti.

Ankara - Edinilen bilgiye göre, Viranşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Serkan U. (30), Bala Adliyesi'nde çalışan eski kız arkadaşı A.Y'yi ziyaret edip, barışma teklifinde bulundu.

İddiaya göre Serkan U, barışma teklifini reddeden A. Y. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine ikili, kalabalıktan uzaklaşarak tuvaletlerin olduğu bölüme geçti.Burada da süren tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan Serkan U, beylik tabancasıyla ateş edip A.Y'yi yaraladı. Serkan U, daha sonra aynı silahla başına tek el ateş etti. Silah sesini duyan adliye çalışanları olay yerine ambulans çağırdı. Serkan U, kaldırıldığı Bala Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Dışkapı Yıldırım Beyazit Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan A.Y'nin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Ya bu polislerden zaten nefret ediyordum iyice nefret etmeye başladım, bunların içinde adam yok denecek kadar az silahına güvenen cahil ezikler sürüsü
inşallah kız ölmez bu polislere silah vermeden önce iyice muayene etmek gerek. başka bir haberdede kazayla kendini vuran polis var. demek bunlar silahı taşımayıda kullanmayıda kime ateş edileceğini de bilmiyorlar
nerede sokak serserisi psikopat işsiz güçsüz ayak takımı fetocu var polis yaptılar yazık. Eski değerli polis abilerimizin kemikleri sızlıyor.
Diğer Haberler