HABER

Kocaeli'de damat dehşeti: Boşanma aşamasındaki eşini ve kayınpederini öldürdü! 'Beni de vuracak diye aşağıya inemedim'

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. Ömer Sorguç, boşanma aşamasındaki eşi Beyza Sorguç ile kayınpederi Şahin Kılıç'ı pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Polis, olayın ardından kaçan Ömer Sorguç'u yakalayıp, gözaltına aldı. Kızı ve eşini kaybeden Ayşegül Kılıç, "Beni de vuracak diye aşağıya inemedim. Korktum" diyerek gözyaşı döktü. İşte olayın detayları...

Kocaeli'de damat dehşeti: Boşanma aşamasındaki eşini ve kayınpederini öldürdü! 'Beni de vuracak diye aşağıya inemedim'

Dehşete düşüren olay, öğle saatlerinde Barbaros Mahallesi Eyüp Sultan Caddesi’nde meydana geldi. Ömer Sorguç, boşanma aşamasındaki ayrı yaşadığı Beyza Sorguç ile konuşmak için kayınpederi Şahin Kılıç'a ait eve gitti. Burada eşi ile konuşmak istediğini söyleyen Ömer Sorguç, olumsuz cevap alınca aile üyeleriyle aralarında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Ömer Sorguç, yanında getirdiği pompalı tüfekle binanın önünde bulunan kayınpederi Şahin Kılıç’a ve merdivenlerdeki eşi Beyza Sorguç’a ateş etti.

313d8444deb609ae60eeb075bb2aab76

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibi, baba ve kızının hayatını kaybettiğini belirledi. Sorguç ile Kılıç'ın cenazeleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için morga götürüldü.

AW738581_07

Kızı ve eşini kaybeden Ayşegül Kılıç, "Beni de vuracak diye aşağıya inemedim. Korktum" diyerek gözyaşı döktü.

3896a2e4a737262ae9789ffcf93caa57

Polis, olayın ardından kaçan Ömer Sorguç'u yakalayıp, gözaltına aldı. Sorguç’un emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

(DHA)


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler