HABER

Kocasından şiddet gören Rus güzellik uzmanı evinde ölü bulundu

Ankara’da, 19 Ekim 2019 tarihinde evlendiği sebze meyve toptancısı Salih G.

Kocasından şiddet gören Rus güzellik uzmanı evinde ölü bulundu

Ankara’da, 19 Ekim 2019 tarihinde evlendiği sebze meyve toptancısı Salih G. tarafından şiddet gördüğü iddiası ile gündeme gelen güzellik uzmanı Vera Chikareva, evinde ölü bulundu.
Çankaya ilçesinde lüks bir sitede oturan Vera Chikareva’nın evinden gelen kötü kokular üzerine komşuları polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, Vera Chikareva’nın hareketsiz bir şekilde yerde yattığını gördü. Bunun üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Vera Chikareva’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Apartmanın güvenlik kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, Vera Chikareva’nın 30 Kasım Pazartesi günü eve girdiğini ve bir daha çıkmadığını tespit etti. Ekipler, Chikareva’nın evine kimsenin girmediğini de kamera kayıtlarından belirlerken, güzellik uzmanı kadının kesin ölüm nedeni ise yapılacak otopside belirlenecek.
Güzellik uzmanı Vera Chikareva, boşanmaya karar verdiği eşi Salih G. tarafından yaklaşık 3 ay önce uzaklaştırma tedbirine rağmen
öldüresiye dövülmesiyle gündeme gelmişti.
Öte yandan, polisin yaptığı inceleme sonrası, Chikareva’nın yatağından inerken dengesini kaybedip düştüğü, başını da penceredeki mermere çarptığı buna bağlı hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde durduğu öğrenildi. Chikareva’nın kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsi sonrasında netlik kazacağı kaydedildi.
Polis, Rus kadının boşanma davaları süren kocası Salih G.’nin de ifadesine de başvurdu. Salih G. ifadesinde Rus kadın ile uzun süredir görüşmediğini, Chikareva ile en son 30 Ekim’de telefonla konuştuğunu ifadesinde söyledi. Salih G. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, tanık olarak dinlenen Rus kadının arkadaşları da Chikareva’nın son zamanlarda aşırı derecede alkol tükettiğini anlattılar. Polisin evde yaptığı incelemede de çok sayıda da içki şişesi bulunduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön