Konsoloslukta vize tartışması

Almanya Başkonsolosluğu’nda vize işlemlerinin uzatıldığını iddia eden Sinan Keleş isimli Alman vatandaşı, vize memurları ve polislerle kavga etti.

İSTANBUL (İHA) - Keleş, olay yerine destek için çağrılan polis tarafından gözaltına alındı.Edinilen bilgilere göre olay, sabah saatlerinde Beyoğlu'nda bulunan Almanya Başkonsolosluğu'nda meydana geldi.

Randevu almadan konsolosluğa gelerek vize işlemleri yaptırmak isteyen Almanya vatandaşı Sinan Keleş, görevli memurlarla tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine araya polis girdi. İddiaya göre, Sinan Keleş, polise de karşı koymaya çalıştı. Gözaltına alınan Sinan Keleş, polis otosuna bindirildi. Bu sırada Keleş'in eşi de sinir krizleri geçirdi. Ayakta durmakta güçlük çeken kadını polis sakinleştirmeye çalıştı.

Görgü şahidi bir vatandaş, "Konsolosluktaki çalışan biraz sesli konuşunca Alman vatandaşı da biraz agresifti. Ağız dalaşına girdiler. Konsolosluktan dışarıya çıkınca da dışarıda bulunan polis birden Alman vatandaşın üstüne atladı. Polis de silahına doğru yöneldi. Güvenlik önlemeseydi, polis Alman vatandaşını vuracaktı” dedi.

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Konsolusluklarda ve gumruk lerde polislerin ve gumruk memurlarinin havasindan gecilmiyor ..nedir kardesim sende insansin bende insanim ..Buyurun az daha adami vuracakmis..bu ulkede artik hak savunmak bitmis.Tayyip ve yandas polis ekibi insanlari iyi baski altina almis ..yazik yazik
Polis Kadar Başına Taş Düşsün
Bu alman konsolosluğundakile türk vatandaşlarına çok kötü davranıyorlar. resmen her geleni köpek gibi azarlıyorlar. giden bilir. kimse vizem zora düşmesin diye seste çıkaramıyor. ve bu aşalamayı yapanlar o elçilikte çalışan türklerin birzat kendisi
satılmış, uşak o çalışan türk dedikleriniz..
Polis Düşmanı Nasılda Polisi Suçluyor Polisi Askeri Suçlayanların Başlarına Polis Kadar Taş Düşsün
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler