HABER

Melania Trump yine Donald Trump'ın elini tutmadı

İsrail’de karşılama töreninde elini tutmak isteyen eşi Donald Trump’ın elini elinin tersiyle geri iten Melania Trump, bu kez de Roma’da Air Force One uçağından inerken Donald Trump’ın elini tutmak istemesi üzerine ani bir refleks göstererek elini çekti. Melania Trump, davranışının dikkat çekmemesi için elini saçlarına atarak saçlarını düzeltiyormuş gibi yaptı. Öte yandan Donald Trump ise Katolik dünyasının lideri Papa Francis ile görüşmek için Roma’dan Vatikan’a geçti.

İsrail’de karşılama töreninde elini tutmak isteyen eşi Donald Trump’ın elini elinin tersiyle geri iten Melania Trump, bu kez de Roma’da Air Force One uçağından inerken Donald Trump’ın elini tutmak istemesi üzerine ani bir refleks göstererek elini çekti.

Melania Trump, davranışının dikkat çekmemesi için elini saçlarına atarak saçlarını düzeltiyormuş gibi yaptı.

Öte yandan Donald Trump ise Katolik dünyasının lideri Papa Francis ile görüşmek için Roma’dan Vatikan’a geçti.

İSRAİL GEZİSİNDE DE BENZER BİR HAREKET YAPMIŞTI

Benzer bir olay İsrail gezisinde de yaşanmıştı. İsrail'de bulunan ABD Başkanı Donald Trump'a eşi Melania Trump'tan ilginç bir tepki gelmişti. Başkan Trump, kırmızı halıdaki yürüyüş esnasında kendisinden geride yürüyen eşine elini uzatmiş, Melania Trump ise bu isteği geri çevirerek, ABD Başkanı'nın eline vurmuştu. Melania Trump'ın, Suudi Arabistan'daki karşılama töreninde Trump'ın 5 metre kadar gerisinde tek başına yürümesi gündem olmuştu. First Lady'nin, o manzarada kendisiyle ilgilenmeyen ve yalnız bırakan eşine tepki gösterdiği iddia edilmişti.


Geri Dön