Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na çok sert gönderme: Cumhurbaşkanından rica edeceğim

Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Venezuela askerlerinin İstiklal Marşı'nı okuduğu anların ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstiklal Marşı'nın sözlerini karıştırdığı bir görüntünün videosunu yayınladı. Gökçek paylaşımında Kılıçdaroğlu'na çok sert göndermede bulundu.

Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na çok sert gönderme: Cumhurbaşkanından rica edeceğim

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Gökçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Güney Amerika ziyareti sırasında Venezuela askerlerinin İstiklal Marşı'nı okuduğu anların ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstiklal Marşı'nın sözlerini karıştırdığı bir görüntünün videosunu yayınladı.

"CUMHURBAŞKANINDAN RİCA EDECEĞİM"

Melih Gökçek paylaşımında, "Lütfen kimse kızmasın. Ben Sayın Cumhurbaşkanından Maduro'nun askerlerinden ders almak üzere Kılıçdaroğlu'nun Venezuela'ya gönderilmesini rica edeceğim..." ifadelerini kullanarak Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert göndermede bulundu.

İşte Melih Gökçek'in o paylaşımı;


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Bi susmadın gitti be adam.Allah için kes sesini.Yalakalıktan bıkmadın hala.
Kilictaroglu biterse AKP de biter . Ikisi de giderse Turkiye sahlanir
Çok doğru söyledin.
@yalcin5506 Türkiye'deki bütün düşünce akademileri, gazeteciler, muhalifler bu kısa ve net yorumdan ders çıkarabilirler. Çok doğru teşhis. Tebrik ediyorum.
hiç mi yüzün kızarmaz be adam. omurgasızım diye bas bas bağırıyorsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler