KADIN

Merkür, Terazi burcunda geriliyor!

Merkür, Terazi burcunda geriliyor!

Merkür geri hareketinin burçlara etkisi...

Koç

Sevgili Koçlar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte, ikili ilişkileri ele alış biçiminiz, evlilik, uzun süreli ciddi beraberliklerdeki tutum ve davranışların, iletişim anlamındaki durumunuzun gözden geçirilmesi yönünde önem taşımaktadır. Mutlaka karşı tarafı da dinlemelisiniz. İster olumlu ister olumsuz yönde olsun hep dengeyi muhafaza ederek düşünmeye çalışınız. Kısaca bu süreçte, ilişkinizi gözden geçirmenizde, partnerin bu ilişkideki rolünü, beraberliğin sorunlarını mutlaka ele almak soğukkanlı olmak lazım. Bekar Koçlar da, bu tarihler arasında eğer yeni biriyle tanışırlarsa, gölgeli günleri dahil olmak üzere 16 Ekim tarihine kadar gözlemci olmakta yarar var. Kimdir, neyin nesidir, bir bakalım.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Boğa

Sevgili Boğalar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasındaki, Merkür-Terazi gerileme süresince çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri veya projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır. Birlikte çalıştığımız insanlarla olan ilişkimizi gözden geçireceğiz. İşimizin şartlarına bakacağız. Sorunlarımız varsa, bunları kavga ederek değil ılımlı şekilde konuşarak, tekrar inceleyerek, iki taraflı düşünerek mercek altına almamız gerekiyor. Aceleci ve keskin kararlardan kaçınmamız gereken süreçteyiz.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


İkizler

Sevgili İkizler,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili, Merkür-Terazi gerilemesi, aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir. Kısaca bu dönemde, aşk hayatınız, çocuklarla alakalı konular, yetenekleriniz, becerileriniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi lütfen bir daha gözden geçiriniz. Bireysel ani kararlar vermeyiniz.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Yengeç

Sevgili Yengeçler,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu dönemde, ailenizle ilgili konularda, birbirinize söz hakkı tanımak, kararları beraberce gözden geçirmek, dengeli hareket etmek gerekiyor. Amaç huzur ise, işte şimdi el ele, gönül gönüle düşünme vaktidir. Dışarıdaki stres ve iş sorunlarınızın yuvanızdaki ahengi bozmaması için, benim sıkıntım senin sıkıntın demek yerine, ortak problemimiz diyerek çözüme yakın olmak en faydalı yoldur. Yuvanızla ilgili düzenleme, güzelleştirme, tamir gibi işlerin bu zamanda yapılmasında sakınca yok. Ancak birdenbire ev değiştirmek, evden ayrılmak, kiralamak, satın almak gibi önemli kararların beklemede kalınarak yeniden ele alınmasında yarar görüyorum.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Aslan

Sevgili Aslanlar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili Merkür-Terazi gerilemesi, çevre ilişkileri, çevre değişimleri, eğitim hayatı, yakınlarınızla alakalı meselelerin tekrar ele alınmasını gerektiren bir zaman aralığıdır. Yakın akrabalarla ilişkiler ve sosyal ilişkiler mercek altına alınmalıdır. İş girişimlerini ve yolculukları belirli bir tedbir içerisinde değerlendirmekte de fayda vardır. Geçmiş işlerle ilgili meseleler, hukuki konular üzerinde düşüneceğiz. Yeni girişimlerde ise, acele etmeden resme iyi bakacağız. Çevrenizle olan ilişkiler, kardeşlerinizle ilgili meseleler, eğitim, bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesinde fayda var. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Başak

Sevgili Başaklar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreç, işimizden elde ettiğimiz gelir, çalışma ortamı, çevre ilişkilerimizi yeniden gözden geçireceğiz. İnsanların bize nazik ve ölçülü davranmaları için belirli bir mesafeyi koymakta yarar vardır. Kazanç anlamındaki ortaklıklar ve yatırımların mutlaka bilinçli bir şekilde ele alınması lazım. Riskli ortaklıklardan kaçınmalı, sağlam olan işbirliğinizi sürdürmeli ve hesaplarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçirmelisiniz.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Terazi

Sevgili Teraziler,

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür, kişisel girişimleriniz ve yaşamı ele alış şekliniz son derece önemlidir. Burada adaletli, hakkaniyetli bir şekilde dışarıdan size doğru nezaketin olması gerekir. Aynı şekilde sizin de dışa karşı belirli bir dengelemeyi yapmanızda fayda vardır. Adil bir ilişki ve dengelerin yerli yerinde olduğu bir ortak yaşamın düzenlenmesi, bozulanların tamir edilmesi, yanlış olanın gözden geçirilmesi, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasını sağlayacak şekilde bakmak gerekiyor. Tabii ki ilişkinizin bunca yıllık grafiği de önemli. İnişler, sorunlar, fikirsel çatışmaların olduğu bir beraberlik epeyce yıpratıcıdır. Bu tarihler arasında makul ve mantıklı bir şekilde düşünmekte yarar vardır.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Akrep

Sevgili Akrepler,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte, biraz geri plana çekilerek, ilişkilerin bize olan artı ve eksilerini ele alacağız. Gerçekçi bir şekilde mutlaka gözden geçirelim. Geri hareketler onarım süreçleridir. İş ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı, girişimlerinizi, eğitimden ticarete kadar olan tüm konuları yeniden bir ele alınız. Ani kararlar vermeyiniz. Eğer sakin, adil, mantıklı düşünürseniz gayet olumlu tespitlerde bulunursunuz.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Yay

Sevgili Yaylar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili Merkür-Terazi burcu geri hareketi, yeniden ilişkilerin, hedeflerin, ortaklıkların, yeniliklerin gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. Ekip çalışmaları, sosyal ilişkiler, boş zamanların değerlendirilmesi, becerileriniz, yenilikçi fikirleriniz, ürünlerinizin değerlendirilmesi, arkadaşlıklar gibi konuların da ele alınmasında yarar var. Bunlar gözden geçirildikten sonra, bir yön belirleriz, bir adım atabiliriz. Bu süreçte, toplumla birebir ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda bir takım sorunlar oluşursa veya varsa, iki taraflı düşünmek gerekiyor. Sadece ben diyerek durumları ele alırsak, ilişkilerde sorun yaşanır.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Oğlak

Sevgili Oğlaklar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Terazi burcunda gerileyecek Merkür, iş hayatımız, otorite konumundaki kişilerle ilişkimiz, arzularımız ve hedeflerimiz işte bütün bunları gözden geçireceğiz. Venüs bu bölgede, geri hareketi olumlu yönde destekliyor. Demek oluyor ki, düşündüğümüz yeniliklerde sabırlı olursak, gerginleşip kararlar vermezsek, dış dünyada ilişkilerimizi güçlü tutarsak her şey yoluna girer. Bu süreçte aklıselim olarak, iş ilişkileri ve kariyer hayatıyla ilgili konulara bakmak lazımdır. Şu anki mevcut işimizle ilgili meselelerde işverenle alışveriş gözden geçirilmeli, işin tatmin edip etmediğine bakılmalıdır. Bitirilmesi ve halledilmesi gereken işler varsa onlar bir sonuca erdirilmelidir. Yeni bir iş teklifi alırsak da durup bir resme bakalım.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Kova

Sevgili Kovalar,
17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Terazi burcuna gerileyecek Merkür, bir yere yerleşmek, birisiyle beraber olmak, yolculuklar, arkadaşlıklar, bilgilenmek, güzel ile çirkin arasındaki ayrımı belirlemek, algılamak hepsi önemli. Ancak her şeyin bir ölçüsü, ayarı olmalı. İşte siz, bu tarihler arasında bütün bunları gözden geçireceksiniz. Bir kapıdan geçmek, bir köprüden karşı kıyıya ulaşmak gibi. Kısaca ayağımıza gelene, karşımıza çıkana iyice bakmak lazımdır. İnsanlarla olan ilişkiler, seviyeli dostluklar, bilgi ve tecrübeleri insanlara sunmanız yönünde şu anki duruma mutlaka bakılmalıdır. Çevre değişimi, akademik uzmanlık, ticaret, yüksek eğitim, yurt dışı ile alakalı konular yeniden incelenmelidir.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


Balık

Sevgili Balıklar,

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte, finansal meseleler üzerinde bütçenin şaşmaması gerekiyor. Beş liramız varken, on lira harcama yapılırsa durum tabii ki iç açı olmaz. Kaynaklarımızı nasıl kullanıyoruz, aldığımızı ne yapıyoruz, nelere harcıyoruz, nerelerden ne kazanıyoruz diyerek gözden geçirme zamanımızdır. Geri hareket onarım, yeniden ele alış ve tespitlerde bulunmak yönünde faydalıdır. Geri hareket süresince finansal ve iş ortaklıklarımızı da ele alacağız. Bizi tatmin etmeyen konuları gözden geçireceğiz. Yenilikten ziyade bulunulan durumu mercek altına almak gereklidir. Her gördüğümüze kanmamak, her durumu dünyanın sonu gibi görmemek lazımdır.

Eylül 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön