Mide bulandıran olay! 13 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulundu

Bayrampaşa'da 13 yaşındaki C.T'ye cinsel istismarda bulunduğu belirlenen 28 yaşındaki Nesip A, olay yerinden kaçamadan yakalandı. Şüpheli Nesip .A., Bayrampaşa Polis Merkezi’ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Mide bulandıran olay! 13 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulundu

Olay, 26 Eylül'de saat 23.00 sıralarında Terazidere Mahallesi Güneş Sokak’taki üst geçidin merdivenlerinin altında meydana geldi. Polis ekipleri tarafından yapılan çevre kontrolünde şüpheli Nesip.A, üst geçitin paletlerinin üzerinde 13 yaşındaki C.T'ye cinsel istismarda bulunurken görüldü. Ailesinin 5 gün önce kayıp ihbarı verdiği C.T, polislere “Bana yardım edin. Bu şahıs beni zorla buraya getirdi. Beni buraya yatırıp üzerimi soydu. Bana zorla sahip oldu” ifadelerini kullandı. Ekipler tarafından olay yerinden kaçmaya çalışırken yakalanan saldırgan polis merkezi girişinde, “Ben bir şey yapmadım. Suçlamaları kabul etmiyorum” dedi. Daha önceden suç kayıtları bulunan Nesip A., Bayrampaşa Polis Merkezi’ndeki ifadesinin ardından Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildi.

1000f3f54682d5f2d19021934e1487cd

“BU BÖLGE GECELERİ ÇOK ISSIZ”

Olayın yaşandığı yere yakın oturduğunu söyleyen Yahya Ünver, “Benim evim buraya bir 500 metre kadar uzaklıkta. Ama tabii geceleri buralar sessiz, tenha. Yani burası sessiz, ileride Davutpaşa metro yol bağlantısı var orası da sessiz. Daha önceden daha karanlıktı biraz aydınlattılar ama tabii ki buralar ıssız oluyor geceleri. Yani böyle bir olayın olmaması gerekli hemen yanı başında benzin istasyonu var. Yani ne kadar sakin olsa da araçlar geçiyor ama bilmiyorum hangi cesaretle böyle bir şey yapmışlar. Çok üzücü bir olay” şeklinde konuştu.

555beb22209d2822b2af0db9bd16957a

Bir başka mahalle sakini ise, “Evet geceleri buralar tenha. Araçlar süratli geçiyor buradan. Kimse olayı görmemiştir yani. Durmaz zaten kimse de. Bu yoldan yaya geçmez üstten geçerler. Duysa bile kimse durmaz burada baksanıza otoyol burası. Burada durmazlar insanlar zaten korkarlar. Durmaz buralarda araba en fazla benzin almaya gelirler sonra giderler” dedi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Yaptığı yanına kar kalırsa sürekli salınır ise yine yapmaması için neden yok ki. Neden iatismarcılar salınıyor? Ne zaman bunun için ağır cezalar olacak? Bir kişinin bedenine izni dışında dokunmayı hangi bahane hafifleştiriyor? Çok merak ediyorum.
polis yakalasa nolacak birazdan serbest kalır yanınada kar kalır
Ülke olarak bazı şeyleri degiştirmemiz gerekiyor mesela medya youtuber adı altında onlarca kişi kötü örnekler sergiliyor youtubede diziler filmler bunlar toplumsal ahlak kurallarına tamemen uygun degil aile yapısı dizileri geçtik aldatma vurma kırma zinalar oldu egitimde çöküş içinde ayrıca cezalar kesinlikle yetersiz düzen bozuldu malesef abaza sapıklar kol geziyor ortada devletin buna mutlaka çare bulması lazım ayrıca ebeyvenler dikkatli olmalı cocuklarını iyi yrtiştirmeliler cocuklar anne babadan korkmuyor böyle düzen olmaz düzen kötüye gidiyor ve her gecen gün daha beter oluyor toplum
Çok doğru tespitler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler