HABER

Minibüs kalabalığın arasına daldı!

Mısır'da Cumhurbaşkanı Mübarek'in iktidardan indirilmesi için yapılan gösteriler devam ederken, ölü sayısı da her geçen gün artıyor.

Minibüs kalabalığın arasına daldı!
Mübarek yandaşları ve karşıtları taşlarla kıyasıya birbirlerine saldırırken, yaşanan çatışmalardan ilginç görüntüler geliyor. Mısır'dan gelen görüntülerde ise inanılmaz bir trajedi kameraya yansıdı. İnternete düşen görüntülerde resmi plakalı bir aracın kalabalığın arasına dalması ve yaklaşık 30 kişiye çarpması ilk kez ekranlarda yeralıyor.
Yabancı diplomatların kullandığı beyaz renkli bir minibüsün çarptığı kalabalıktan kaç kişinin öldüğü konusunda ise bilgi alınamadı. Kahire'de 28 Ocak'ta çekilen görüntülerin basına yansıması sonrası açıklama yapan ABD'li diplomatlar sözkonusu olayın olduğu gün bazı araçlarının çalındığını ileri sürdüler. Diğer yandan başka bir görüntüde ise güvenliği sağlamaya çalışan bir polis aracı halkın saldırısına uğramamak için kalabalığın arasına tereddütsüz giriyor.
Kazada yine iki kişi yaralanıyor. Bu arada kamu binalarına saldıran Mübarek karşıtlarından birinin molotofu atarken yanlışlıkla kendisini yakması da kameralara yansıdı.
İHA

[Minibüs kalabalığın arasına daldı!](http://video.mynet.com/habervideo/Minibus-kalabaligin-arasina-daldi/1105404/ "Minibüs kalabalığın arasına daldı!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön