HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

En iyi görüş açısı ve rahatlığınız için ayarlanabilir monitör standı mı arıyorsunuz? Taleplerinizi karşılayan monitör stantları burada! Stantlar; ergonomik tasarımları, kolay ayarlanabilen esnek yapıları ve işlevsel kullanımları sayesinde ideal çalışma ortamı sunarak omurga sağlığınızı korumaya da yardımcı oluyor. Kullanıcılarına konfor dolu bir çalışma ve kullanım alanı sunan en iyi monitör standı önerilerini bir araya getirdik!

Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

İçindekiler

  • 1. Kaliteli ve Şık: NPO STD7086S Monitör Tutucu Kol
  • 2. Çok yönlü bir stant isteyenlere: North Bayou Nb F160 17-27 Çift Kol Amortisörlü Monitör Standı
  • 3. Çift monitör destekli: Dark ‎DK AC VM27 TV ve Monitör Standı
  • 4. Sağlam ve akıllı konstrüksiyon: DIGITUS DA-90401 Monitör Standı
  • 5. Kolay kurulum isteyenlere: ErGear 13 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Standı
  • 6. Tamamen ayarlanabilir: Ergoflex NB H180-FP Çift Kol Monitör Tutucu
  • 7. Rahat hareket imkânı: PUTORSEN ‎MSMT-021 Monitör Standı
  • 8. Hareketli ve pratik: WORLDLIFT WLMA08-P Monitör Standı
  • 9. Ergonomik tasarım arayanlara: ‎Kensington SmartFit Döner Monitör Standı
  • 10. Aradığınız açıyı bulmak için: StandMounts NB ‎F80 Monitör Standı

Bilgisayar monitörlerinin istenilen açıya kavuşturulurken desteklenmesini ve yükseltmesini sağlayan stantlar; bu yönleri ile büyük konfor sağlıyor. Omurga, omuz ve çeşitli eklemler başta olmak üzere çeşitli eklem ve uzuvlarınızın sağlığını önemseyen monitör stantlar, pratik bir kullanım deneyiminin de kapısını açıyor. Bu kapsamda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikteki en iyi monitör standı önerilerini derledik. Şimdi, stantlara yakından bakalım.

1. Kaliteli ve Şık: NPO STD7086S Monitör Tutucu Kol


Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

Metalik gri rengi ve ergonomik tasarımıyla şık bir duruş kazanan NPO STD7086S Monitör Tutucu Kol, 10 - 27" ölçü aralığındaki monitörlerle rahatlıkla kullanılabiliyor. 180 dereceden 360 dereceye kadar dönerek en iyi açıya ulaşmanıza yardımcı olan ürün, malzeme olarak alüminyum alaşımlı materyal kullanıyor.

Amortisörlü kollara sahip olan stant, monitörünüzü istediğiniz şekilde konumlandırmaya imkân tanıyor ve kolaylıkla monte edilebiliyor. Aynı zamanda aşağı-yukarı şekilde de hareket edebilen ürün, sadece istediğiniz açıya değil, dilediğiniz yüksekliğe kavuşmanıza da yardımcı oluyor. Ürünün toplam ağırlığı ise 2,1 kilogram.

Ürünü İncele

2. Çok yönlü bir stant isteyenlere: North Bayou Nb F160 17-27 Çift Kol Amortisörlü Monitör Standı


5.ürün (1)

İki koldan oluşan bir ürün olan North Bayou Nb F160 17-27" Çift Kol 2-9 kg Amortisörlü Monitör Standı, siyah renkte ve masaüstü olarak kullanılabiliyor. Her bir kolu sekiz kilogram taşıyabilen ürün, toplamda 16 kg ağırlığına ulaşabiliyor. Hem televizyon hem bilgisayar monitörü kullanımı için uygun olan ürün, 27 inçlik genişlikteki cihazlara kadar yerleşim alanı açıyor.

Toplam 5,39 kilogram ağırlığındaki ürün, 360 derece yatay dönüş sağlayan bir tasarıma sahip. Ürün, dayanıklı gazlı yay sistemi sayesinde monitörünüzün istediğiniz herhangi bir konumda kolayca konumlandırılmasına olanak tanıyor. İki kolu sayesinde aynı anda iki monitörden yararlanmanıza imkân tanıyan stant, dikey ve yatak şekilde kullanıma uygun. Masa montajlı olan monitör standı, C-kelepçe veya delik montaj kurulumu ile kol bağlantısının sabit kalmasını sağlıyor.

Ürünü İncele

3. Çift monitör destekli: Dark ‎DK AC VM27 TV ve Monitör Standı


Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

Siyah ve ergonomik tasarımıyla şık bir duruş kazanan Dark ‎DK AC VM27 TV ve Monitör Standı, 13 - 27" ölçü aralığındaki monitörlerle rahatlıkla kullanılabiliyor. 180 dereceden 360 dereceye kadar dönerek en iyi açıya ulaşmanıza yardımcı olan ürün, malzeme olarak metal alaşımlı materyal kullanıyor.

Amortisörlü kollara sahip olan stant, monitörünüzü istediğiniz şekilde konumlandırmanıza imkân tanıyor ve kolaylıkla monte edilebiliyor. Aynı zamanda aşağı-yukarı şekilde de hareket edebilen ürün, sadece istediğiniz açıya değil, dilediğiniz yüksekliğe kavuşmanıza da yardımcı oluyor. Ürünün toplam ağırlığı ise 6,12 kilogram.

Ürünü İncele

4. Sağlam ve akıllı konstrüksiyon: DIGITUS DA-90401 Monitör Standı


Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

Monitörlerle birlikte LED ve LCD ekranlar ile uyumlu DIGITUS DA-90401 Monitör Standı, ergonomik bir tasarıma sahip. Aynı anda iki monitör ya da ekran kullanıma imkân tanıyan ürün, en iyi oturma pozisyonunu yakalayabilmeniz için optimum yüksekliğe ulaşmanıza yardım oluyor. Siyah renkteki çoklu montör standı, VESA standardına uygun olarak üretiliyor.

360 derece döndürülebilen ürün ayrıca +45°/-45° eğilebiliyor. 32 inç'e ve 8 kilograma kadar olan cihazları taşıyabiliyor. Entegre kablolu monitör standı ev ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanıma uygun. Ürünü toplam ağırlığı ise 3,9 kilogram.

Ürünü İncele

5. Kolay kurulum isteyenlere: ErGear 13 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Standı


Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

Çelik alaşım malzeme kullanılarak ve VESA standardı gözetilerek üretilen ErGear ‎EGCM12 Monitör Standı, duvara ya da çeşitli masalara kolaylıkla monte edilerek kullanılabiliyor. Böylelikle ürün, alandan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. 13 ile 32 inç ve 8 kilograma kadar ekranlarla dikey ve yatay kullanılabilen monitör standı beyaz renkte.

360 derece dönebilen ürün, 90 derece açı ayarlama ve 45 derece eğim verme olanağı tanıyor. Yükseklik ayarlamanıza da yardımcı olan monitör standı, böylelikle en iyi ve en rahat oturma pozisyonuna kavuşmanızı sağlayarak verimli bir çalışma alanı vadediyor.

Ürünü İncele

6. Tamamen ayarlanabilir: Ergoflex NB H180-FP Çift Kol Monitör Tutucu


6.ürün (1)

Rahat bir bilgisayar kullanımı için en uygun açıyı bulmanıza yardımcı olan Ergoflex NB H180-FP Çift Kol Monitör Tutucu, iki kolu sayesinde aynı anda birden fazla monitörden yararlanmanıza fırsat veriyor. Açı ile birlikte yükseklik ayarlama özgürlüğü de tanıyan monitör standı, konforunuzu her anlamda önemsiyor. Kaliteli malzemeden güç alan ayarlanabilir monitör standı, 360 derece yatay dönüş sağlıyor.

Ürün 10 ile 17 inç arasındaki monitörlerle uyumlu bir biçimde kullanılabiliyor. Siyah renkteki monitör standı C-kelepçe veya delik montajı kurulumunu destekliyor. Ürün aynı zamanda işlevsel tasarımı sayesinde ferah bir çalışma alanına ulaşmanıza da yardımcı oluyor.

Ürünü İncele

7. Rahat hareket imkânı: PUTORSEN ‎MSMT-021 Monitör Standı


PUTORSEN _MSMT-021 Monitör Standı

Birinci sınıf yüksek kaliteli alüminyum materyal kullanılarak imal edilen PUTORSEN ‎MSMT-021 Monitör Standı, VESA uyumlu bir ürün. 360 derece döndürülebilen monitör standı; esneklik, yükseklik ve eğim ayarlama nitelikleri sayesinde kullanıcılarına rahat hareket imkânı veriyor.

C-kelepçe ve gromet taban montajı seçenekleri sunan ürün, 8 kilograma kadar olan ağırlıktaki monitörlere taşıyabilme kapasitesine sahip. Aynı zamanda 17-32 inç arasındaki monitörleri destekleyen stant siyah renkte. Mekanik yay kolu sayesinde hareketleri daha kolay hâle getiren ürünün ağırlığı ise ‎4,02 kilogram. Ürünün ölçüleri ise ‎44x24,5x11,9 santimetre.

Ürünü İncele

8. Hareketli ve pratik: WORLDLIFT WLMA08-P Monitör Standı


Monitörünüzü istediğiniz her açıya getirmenizi sağlayacak en iyi monitör standı önerileri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Listemizdeki son monitör standı önerisi evrensel ve VESA uyumlu bir ürün olan WORLDLIFT WLMA08-P Monitör Standı, 32 inç'e ve 9 kilograma kadar olan monitörleri taşıyabiliyor. Stant; 45 derece eğim, 90 derece döndürme ve 360 derece dönme fonksiyonlarına sahip.

Böylelikle arzu ettiğiniz açıya ve rahatlığa kavuşmanızı sağlayan ürün, bu çerçevede yüksekliği ayarlamanıza da olanak tanıyor. Siyah renkteki monitör standı, aynı zamanda iki monitör kullanımına uygun. Gromet ve C- kelepçe montaj seçenekleri sunan stant 2,89 kilogram ağırlığında ve ‎43,1x16x12,3 santimetre ölçülerinde.

Ürünü İncele

9. Ergonomik tasarım arayanlara: ‎Kensington SmartFit Döner Monitör Standı


9.ürün

Masaüstü monitör standı niteliğinde bir ürün olan Kensington ‎Smart Fit Spin 2, ergonomik tasarımı sayesinde monitörünüzü göz hizasına göre ayarlayabilmenize ve doğru oturuş pozisyonuna kavuşmanıza yardımcı olur. Plastik malzeme kullanan ve sağlam bir yapıya sahip olan stant, 18 kilograma kadar olan monitörlerle rahatlıkla kullanılabiliyor.

360 derece dönüş açısı sunan ürün çok bölmeli alanlar da bulunduruyor. Bu sayede çalışma masanızda bulunan çeşitli materyalleri muhafaza etmenize ve gerektiğinde kolaylıkla ulaşmanıza aracılık ediyor. SmartFit sisteminden güç alan ürün, renk paletiyle birlikte kişisel yükseklik ayarınızı seçmenizi sağlayarak tamamen size özel bir standa dönüşüyor.

Ürünü İncele

10. Aradığınız açıyı bulmak için: StandMounts NB ‎F80 Monitör Standı


standmouth

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi monitör standı listemizin ilk sırasında StandMounts ‎NB F80 Monitör Standı yer alıyor. Siyah rengin egemen olduğu ürün amortisörlü yapısı ile kullanım kolaylığı sağlarken monitör ömrünü de uzatıyor. Koldaki iki noktadan 360 derece dönebilen stant böylelikle istediğiniz ve çalışırken en rahat edeceğiniz açıya rahatlıkla ulaşmanıza aracılık ediyor.

Ürün aynı zamanda 90 derecelik dönüş, +85, -30 eğim açısına sahip. Toplam 2,1 kilogram ağırlığında olan ürün 2-9 kilogram ağırlığındaki monitörleri rahatlıkla taşıyabiliyor. Ürünün standına yerleşebilen monitör ölçüleri ise 17-30" aralığında. Monitörünüzü istediğiniz yere yerleştirmenizi sağlayan ürün, ileri ve geri uzayarak alan kazanmanıza da yardımcı oluyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler