HABER

Papaz Brunson’un eşi böyle görüntülendi

Terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla yargılanan ABD'li Papaz Andrew Craig Brunson'ın eşi Norine Brunson, 5 gün sonra kilisedeki pazar ayini için evinden çıktı. Yürüyerek evine dönen Brunson’ın, market alışverişi yaptığı görüldü.

Papaz Brunson’un eşi böyle görüntülendi

İzmir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararıyla, ABD'li Papaz Andrew Craig Brunson’ın 25 Temmuz’da adli kontrolle 'ev hapsi'ne alınmasının ardından, Papaz’ın eşi Norine Brunson ilk kez dışarı çıktı. Beş gündür eşiyle İzmir Alsancak’ta bulunan evlerinde kalan Norine Brunson, pazar ayini için kiliseye gitti. Papaz Brunson’un görev yaptığı İzmir Diriliş Kilisesi’nden eve dönüşünde kameralara yansıyan Norine Brunson, eşinin ev hapsinde bulunduğu evine girerken görüntülendi.

MARKET ALIŞVERİŞİ YAPTI

Araç kullanmayan ve yürüyerek evine dönen Brunson’ın, market alışverişi yaptığı görüldü. ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’den iadesini istediği ve terör örgütleri adına suç işlediği iddiasıyla yargılanan ABD’li Papaz Brunson’un davası, 12 Ekim tarihine ertelenmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
35 yıl hapis talebiyle yargılanan ve casusluk faaliyetleri belli olan birine neden sadece ev hapsi verilir. Sağlık durumu falan deniyor. Adam turp gibi. Pazarlık da kesinlikle yokmuş... Sonuç İyi mi oldu? Bu işten bişi anlamadık ya, haydi hayırlısı.
Papazı uzun sure bağlamaya reyizin gücü yetmedi ama reyizin rezza ve atilla papazlarını trump bağladı, dinya bizi gısganii, dinya lideriii masalları hani ne oldu akkırıklar
Israil de Adnan hocayı istermi acaba? O da muhterem bir din adamı ya!
Geri Dön