Polisi cadde ortasında böyle öldürdüler!

Orta Amerika ülkesi Honduras'ta bir trafik polisi, durduğu şüpheli şahısların silahlı saldırısı sonucu öldürüldü. Yaşananlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

CURİTİBA (CİHAN)- Olay, 7 Ağustos'ta başkent Tegucigalpa'da, trafiğin en yoğun olduğu merkez bulvarı üzerinde meydana geldi. İlk kez dün ortaya çıkan görüntülerde, üzerinde iki kişi bulunan bir motosikletin kırmızı ışıkta durduğu görülüyor. Honduras'ta 15 Haziran 2012'den bu yana bazı motosiklet modellerinde iki kişinin seyahat etmesi yasak.

Yasağı uygulamak isteyen polis memuru Joaquin Santos Arita (40), motosikletin yanına gelerek şahıslardan belgelerini göstermelerini istiyor. Arita, iki şüpheliyi de araçtan indiriyor. Ancak tam bu sırada şahıslardan birisi silahını çıkarıp polise ateş ediyor ve arbede yaşanıyor. Trafikteki diğer insanların şaşkın bakışları arasında yere düşen yaralı polis memuru, diğer şüpheli şahıs tarafından kafasından vurularak öldürülüyor.

Polis yetkilileri, hızla olay yerinden kaçan iki saldırganın dakikalar sonra yakalandığını, şahıslardan birisinin ağır yaralı olarak ele geçirildiğini ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiğini açıkladı. Diğer zanlı ise gözaltına alındı.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
oradada bizdeki gibi ceza kesmeye meraklı polisler var ne vicdanları nede alttan alma gibi bir huyları var cok egitimsizler devlet egitmesi lazım sonra böyle sıkıntı olur
:) görevini icra etmek istemiş adam. burda polisi suçlu bulman ve bu suç dogrultusunda türkiyeye pay çıkartman ne kadar cahilce. ülkemde senin gibi cahil beyinler oldukça bizden bi bok olmaz... YAZIK.
iki kişi motora binmesi yasak kuralı var, kuralı çiğneyeceksen cezayı yiyeceksin memuru niye öldürüyorsun , elin polisi diye vicdansızlık yapmamak gerek ailesi ne kadar perişan biliyor musun Ceza kesmeye meraklı ne demek ya? aracında eksik bişe olur da memur bir seferlik affeder ama herkesin gözü önünde 2 kişi binmişler bu ne olacak?
şerefsizler polisi neden çekemiyorsunuz. aynı bizdeki geziciler gibi polise saldırın durun ne kazanacaksınız. şerefsiz adiler. gezizekalı geziciler gibi polise saldırmanın cezasını çekersiniz inş.
aynı mevzu ülkemizde de yaşanmalı kiiiiiiiii modifiyeli araçlara ıvırdan zıvırdan artıstçe pervasızca olur olmadık cezalar yazmasınlar. bu ders olsun bizim polislerre :@ artis hepsi
modifiye yasaksa uyacaksın uymayacaksan trafikten siktirolup gideceksin...
bu olay ülkemizde de olmalı bir polis öldürülmeli öyle Allah seni bildiği gibi yapsın geri zekalı
ulen hala polise laf atmaya çalışanınız var. bu nasıl bir zihniyet anlamadım arkadaş... adam öldüü len öldü. bizdekine polise ne laf atıyon? işin düşünce bağır ama poliss poliss! diye yazık...
Şimdi bu olay Türkiyede olsa bende arkadaki arabada olsam bu herifleri ezsem (Ki gözünün yaşına bakmam ezerim) ceza alırmıyım bunu yaptığım için... ? Nefsi müdafa diye kurtulurmuyum ceza almadan. 2 şerefsizi öldürdüm diye mutlu mutlu yaşarmıyım...
hapiste çok güzel mutlu yaşarsın kardeşim. burası türkiye yardım edeni içeri atarlar kafanı çevirip geçeceksin
ilk etapta tutuklanırsın,ifade vs .max 1 hafta yatar çıkarsın. Karar beraat
bunlar millet değil melez ırklar bir arada sükünetli bir şekilde yaşayamazlar
vatandaşlardaki duyarsızlığa bakın.. adam orda vurulmuş, insanlar yardıma koşacağına yerde yatan polisin yanından geçip gidiyorlar. demek insanlık tek türkiyede değil, bütün dünya da ölmüş.
adamın elinde silah var katil psikolojisi içinde arka arkaya 4-5 kişiye hiç tereddüt etmeden sıkar, gidip kendilerini de mi vurdursunlar
oçları bırısıde demıokı polisi arayak ambulansı arayak hepsi kacıyor oçlarının
Diğer Haberler