Polisin ceza yazmasına sinirlendi, minibüsü tekmeledi!

Esenyurt'ta polis ekipleri ayakta yolcu taşığı tespit edilen bir minibüse ceza yazdı. Ceza karşısında sinirlenen şoför, minibüsü tekmeledi.

Polis ekipleri kent genelinde sosyal mesafe kuralına aykırı yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarına yönelik uygulamalarını sürdürüyor. Bu kapsamda minibüslere yönelik uygulama yapan ekipler sosyal mesafe kuralını ihlal ederek ayakta yolcu taşıyan şoförlere ceza yazdı. Esenyurt’ta durdurulan bir minibüste ayakta yolcu olduğunu gören ekipler şoför hakkında tutanak tuttu.

Polislere tepki gösteren şoför kural ihlali yapmadığını, ayakta yolcu taşımadığını iddia etti. Bir annenin küçük çocuğunu koltuğa oturtarak kendisinin ayakta durmayı tercih ettiğini söyleyen şoför bunun sorumlusunun kendisi olmadığını belirtti. Polis ekiplerinin ceza yazmasına sinirlenen minibüs şoförü arabayı tekmeledi. Şoförün sinirini arabadan çıkartmaya çalıştığı anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
polisler niçin bir iki yolcu için ceza yazıyor devlete sırtlarını dayamış ekonomi umrularında değil,kendileri de şoför olsa belki daha kötüsünü yaparlar
Ohhh ne ala. Sen 1 çocuğa müsaade istersin, öbürü 1 çocuğa müsade ediyorsun 2 çocuğa da müsaade edeceksin lan der. Kural varsa lamı cimi olmadan uyulacak işte. Her vatandaş kuralları olan, kurallara uyulan bir toplumda yaşamak için çaba gösterecek.
Allah herkese sabır versin pandemi sürecinden ötürü herkes üzgün ve gergin herkes işinin ve ekmeğinin peşinde şu sıcak günlerde hiç kolay değil keşke tatsız şeyler yaşanmasaydı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler