HABER

Sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmanızı sağlayacak en iyi titanyum tava çeşitleri

Yemek hazırlarken kullandığınız ürünlerin sağlıklı ve kaliteli olmasına dikkat edenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Mutfağınıza şıklık, yemeklerinize ise sağlık ve lezzet katacak titanyum tavaları sıraladığımız listemize göz atmaya ne dersiniz? İşte detaylar!

Sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmanızı sağlayacak en iyi titanyum tava çeşitleri

İçindekiler

 • 1. Tam kıvamında yemekler için: Tefal B55640 Titanyum 1X SimpleCook Izgara Tavası
 • 2. Hafif ve sağlam: Boundless Voyage Titanyum Kızartma Tavası
 • 3. Yüksek kalitesiyle: Bonera Pro Plus 24 CM Titanyum Wok Tava
 • 4. Kamp tatili için doğru tercih: DONTZ Ultralight Titanyum Tava
 • 5. Çıkarılabilen sap tasarımıyla: Woll Nowo Titanium Yassı Tava
 • 6. Sağlıklı pişirme ve kolay temizlik: iBasingo Yapışmaz Kızartma Tavası Titanyum Tava
 • 7. Şık tasarımıyla mutfaklara renk katar: Cem T00TTN302026 3 Titania Tava
 • 8. Leziz yemekler yapmanızı sağlayan: Nehir Titanyum 28 cm Siyah Wok Tava
 • 9. Güvenli yapışmaz kaplama ile tanışın: Tefal Titanyum 2X XL Force Difüzyon Tabanlı Tava
 • 11. Yenilikçi sıcaklık göstergesiyle: Tefal D52619 Resist Wok Tavası
 • 12. Kahvaltılarınıza lezzet katın: Woll Titanyum Nowo Döküm Krep Tava
 • 13. Çizilmeye karşı ekstra dayanıklı kaplamaya sahip: Tefal G25991 Titanyum 6X UnlimitedOne 3'lü Tava Seti

Zararlı madde içermeyen, yemeklerinizi güvenle pişirebileceğiniz titanyum tavalar herkesin mutfağında mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor. Farklı pişirme tekniklerine uyum sağlayan, ölçü, model ve tasarımları ile birbirinden ayrılan titanyum tava modellerinden faydalanarak çok daha lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Sağlıklı atıştırmalıklar, kahvaltılar ve tam kıvamında pişen etleri hazırlamanızı sağlayacak en kaliteli titanyum tava modelleri ile karşınızdayız!

1. Tam kıvamında yemekler için: Tefal B55640 Titanyum 1X SimpleCook Izgara Tavası


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Tam kıvamında pişen lezzetli yemekler için tercih edebileceğiniz Tefal B55640 Titanyum 1X SimpleCook Izgara Tavası, eşsiz tasarımıyla karşınızda! Özel iç yüzeyiyle lezzetine doyum olmayan ızgaralara imza atabileceğiniz ürün, PFOA, kurşun ve kadmiyum içermez. Thermo-Signal teknolojisi sayesinde tavanın pişirme ya da mühürleme için hazır olup olmadığını gösterir. İndüksiyon hariç tüm ocaklarda kullanılabilir. Kolay temizlenen tava, 26 santimetre boyutuyla günlük kullanımlarda beklentilerinize cevap verir. Ergonomik sap tasarımı ve hafif yapısıyla rahatlıkla kullanılır. Yapışmaz güvenli kaplamaya sahip tavayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Hafif ve sağlam: Boundless Voyage Titanyum Kızartma Tavası


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Hafif ve son derece sağlam yapısı ile tavsiye edebileceğimiz modeller arasında bulunan Boundless Voyage Titanyum Kızartma Tavası, kızartma yaparken en büyük yardımcınız olacak. Yanmaz ve yapışmaz bir yapıya sahip olduğu için daha az yağ kullanarak kızartma yapmanıza imkân tanır. Katlanabilen sap tasarımı ise onu daha kullanışlı yapar. Böylece kamp tatiline çıkarken ya da dolap içerisinde muhafaza ederken fazla yer kaplamaz ve diğer ürünlere olabildiğince yer açar. Dayanıklı ve kaliteli malzemesi sayesinde uzun süre size eşlik eder.

Ürünü İncele

3. Yüksek kalitesiyle: Bonera Pro Plus 24 CM Titanyum Wok Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Yüksek kalite standartları gözetilerek üretilen Bonera Pro Plus 24 CM Titanyum Wok Tava, özellikle soteleme işlemleri sırasında tercih edebileceğiniz sağlıklı pişirme ürünleri arasında bulunur. Üründe kullanılan beş katmanlı kaplama teknolojisi ise ona ekstra sağlamlık kazandırır. Enfes yemekler hazırlamak için tercih edebileceğiniz en iyi titanyum tava modelleri arasında bulunan ürün ile tadı damakta kalan lezzetlere imza atabilirsiniz. Âdeta ünlü bir şefin elinden çıkmış gibi leziz yemekler yapmak istiyorsanız PFOA içermeyen, sağlıklı ve uzun ömürlü tavayı sepetinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Ürünü İncele

4. Kamp tatili için doğru tercih: DONTZ Ultralight Titanyum Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Kamp tatiline çıkmayı seviyor ve kamp malzemelerine ilgi duyuyorsanız sizi böyle alalım! DONTZ Ultralight Titanyum Tava, katlanabilen sap tasarımı ile çok fazla yer kaplamaz. Saf titanyum tava modelleri arasında öne çıkan ürün; paslanmaz, uzun süre boyunca dayanıklılığını sürdürür ve yemeklerinize kötü koku vermez. Üstelik kolay temizlenir. İki farklı boy seçeneği arasından ihtiyacınıza cevap veren ürünü kolayca seçebilirsiniz. Kamp ve doğa yürüyüşü gibi etkinliklerde kullanmak için titanyum tava arayışındaysanız alacağınız modele ürünü incelemeden karar vermeyin, deriz!

Ürünü İncele

5. Çıkarılabilen sap tasarımıyla: Woll Nowo Titanium Yassı Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Çıkarılabilen sap tasarımı ile büyük bir kolaylık sağlayan Woll Nowo Titanium Yassı Tava, hem tava hem fırın tepsisi olarak tercih edebileceğiniz titanyum tava alternatifleri arasında yer alır. Çizilmeye ve aşınmaya karşı üst düzey dayanıklılık sergileyen, dört katmanlı titanyum tava ile tadına doyamayacağınız lezzette yemekler hazırlayabilirsiniz. Ekstra güçlendirilen dökme kenarları ise dışarıdan gelen darbelere direnç gösterir. Titanyum tava yorumları incelendiğinde en çok beğenilen ve tercih edilen modeller arasında yer alan ürünü çok seveceğinizden hiç şüphemiz yok!

Ürünü İncele

6. Sağlıklı pişirme ve kolay temizlik: iBasingo Yapışmaz Kızartma Tavası Titanyum Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

"Pişirme araçları arasında yer alan titanyum tava sağlıklı mı?" diye soracak olursanız bu ürünlerin çizilmez, ısıya dayanıklı, paslanmaz, yanmaz ve yapışmaz özelliklere sahip olduğu için birçok tavaya göre daha sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz. iBasingo Yapışmaz Kızartma Tavası Titanyum Tava'nın iç kısmında yer alan seramik kaplama ile sevdiklerinize sağlıklı yemekler pişirebilir ve tadına bakan herkesi yemeklerinize hayran bırakabilirsiniz. Özel oluklu tasarımı ile ızgara olarak da kullanabileceğiniz titanyum tava sayesinde yağsız pişen tarifler hazırlayabilirsiniz. Katlanır sap tasarımıyla rahatça kullanacağınız bu tavaya mutlaka bir şans verin.

Ürünü İncele

7. Şık tasarımıyla mutfaklara renk katar: Cem T00TTN302026 3 Titania Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Sadece lezzetli yemeklere imza atmakla kalmayıp şık tasarımıyla mutfaklara da renk katan Cem T00TTN302026 3 Titania Tava, yüksek ısıya dayanıklı ve çizilmeye karşı ekstra dirençli titanyum kaplama yüzeyiyle karşınızda! 26 santimetre boyutundaki tava ile istediğiniz tüm yemekleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinize lezzetli bir kahvaltı, kızartma ya da tam kıvamında pişen etler sunmanıza yardımcı olan ürün, yapışmaz yüzeye sahip olduğu için fazla yağ kullanmanıza gerek bırakmaz. "En iyi titanyum tava hangisi?" diye soracak olursanız ürüne göz atmadan geçmeyin, deriz!

Ürünü İncele

8. Leziz yemekler yapmanızı sağlayan: Nehir Titanyum 28 cm Siyah Wok Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

"Titanyum tava nedir ve ne amaçla kullanılır?" diye soracak olursanız bu ürünleri, yanmaz ve yapışmaz özelliklere sahip ve sağlıklı yemekler hazırlamanızı sağlayan bir pişirme aracı olarak tanımlayabiliriz. Kalitesiyle öne çıkan titanyum tava modelleri arasında bulunan Nehir Titanyum 28 cm Siyah Wok Tava, şeflerin ünlü tariflerini uygulamanıza yardımcı olur. Özellikle soteleme ve kızartma işlemleri için kullanabileceğiniz derin tava, etrafa daha az yağ sıçramasını sağlar. Isıyı içerisinde tuttuğu için yiyeceklere lezzet katan ve az yağ kullanarak en güzel yemekleri hazırlamanıza yardımcı olan tavaya mutfağınızda yer vermek ister misiniz?

Ürünü İncele

9. Güvenli yapışmaz kaplama ile tanışın: Tefal Titanyum 2X XL Force Difüzyon Tabanlı Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Güvenli yapışmaz kaplaması ile dikkat çeken Tefal Titanyum 2X XL Force Difüzyon Tabanlı Tava, indüksiyon hariç bütün ocaklarda rahatlıkla kullanılabilir. Tefal kalitesi ile üretilen XL Force serisi, lezzetli ve sağlıklı yemekleri hazırlarken mutfağınızdaki sağ kolunuz hâline gelecek. Günlük kullanıma uygun olan tava, geniş tasarımı ile büyük porsiyonlu gıdaları tek seferde pişirmenize imkân tanır. PFOA, kadmiyum ve kurşun içermeyen özel titanyum kaplaması sağlıklı olduğu kadar son derece sağlam. Böylece tava, uzun yıllar sorunsuz kullanılarak mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olmaya devam eder.

Ürünü İncele

11. Yenilikçi sıcaklık göstergesiyle: Tefal D52619 Resist Wok Tavası


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Yenilikçi ve modern teknolojiden faydalanılarak üretilen Tefal D52619 Resist Wok Tavası, üzerinde bulunan ısı göstergesi ile tavanın sıcaklığını en doğru şekilde görmenize yardımcı olur. Isı temasına karşı dış yüzeyini koruma altına alan Flame Protect teknolojisi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanılır. Tavanın yanmaz ve yapışmaz iç kaplamasıyla bol yağ kullanımına gerek kalmadan kızartma, soteleme, pişirme ve mühürleme gibi pişirme tekniklerini kullanarak yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Kullanan herkesi kendine hayran bırakan titanyum tava ile ünlü şeflerin elinden çıkmışçasına leziz yemekler yapmaya hazır olun!

Ürünü İncele

12. Kahvaltılarınıza lezzet katın: Woll Titanyum Nowo Döküm Krep Tava


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Kahvaltılara lezzet katacak krepler hazırlamanızı sağlayacak Woll Titanyum Nowo Döküm Krep Tava ile tanışmaya ne dersiniz? Tava ile sadece krep değil, sevdiklerinizle yapacağınız pazar kahvaltılarında tadına bakan herkesi kendisine hayran bırakan ve dumanı üstünde tüten omletler de hazırlayabilirsiniz. 26 santimetre boyuta sahip olan tava, yanmayan ve yapışmayan kaliteli titanyum kaplaması sayesinde çok az yağ ile pişirmek istediğiniz gıdaları hızlıca pişirmenize yardımcı olur. Böylece lezzetli olduğu kadar, sağlıklı kahvaltılıklar hazırlayabilirsiniz. Çıkabilen sap tasarımı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda kolayca saklayabileceğiniz tava sizi bekliyor, acele edin!

Ürünü İncele

13. Çizilmeye karşı ekstra dayanıklı kaplamaya sahip: Tefal G25991 Titanyum 6X UnlimitedOne 3'lü Tava Seti


Sağlıklı yemekler yapabileceğiniz dayanıklı en iyi titanyum tava çeşitleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan Tefal G25991 Titanyum 6X UnlimitedOne 3'lü Tava Seti, en lezzetli yemeklere imza atmanıza yardımcı olur. Farklı ihtiyaçlar için üç ayrı boyutta tavanın bulunduğu titanyum tava seti, mutfağınızdaki tüm tava ihtiyacınızı tek başına karşılar. Ürünün tasarımında kullanılan Thermo-Fusion indüksiyon teknolojisi ise pişirmek istediğiniz gıdaların tavaya yapışmasını engeller. Böylece hiç yağ kullanmadan ya da minimum miktarda yağ ile çok daha sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Çizilmeye dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sorunsuz kullanılır. Ergonomik sap tasarımıyla rahat kullanacağınız seti kaçırmayın, deriz!

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler