HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sakarya'da elinde bıçakla yarı çıplak caddeye çıktı! Kimse ne olduğunu anlayamadı

Sakarya'da bir kişi elinde bıçakla cadde ortasına çıktı. Daha sonra üstünü çıkaran ve yarı çıplak şekilde iç çamaşırları ile çevresine küfür eden kişiye kimse müdahale edemedi. Olay yerine sevk edilen ekipler, şahsı etkisiz hale getirip gözaltına aldı.

Sakarya'da elinde bıçakla yarı çıplak caddeye çıktı! Kimse ne olduğunu anlayamadı

Olay, Sakarya Adapazarı'nda meydana geldi. Yarı çıplak caddeye çıkan ve elindeki bıçağı vücuduna dayayan şahıs, küfür ve hakaretler savurdu. Kimsenin ne olduğunu anlayamadığı olay anlar ise saniye saniye cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

ELİNDE BIÇAKLA CADDEYE ÇIKTI, DAHA SONRA ÜSTÜNÜ ÇIKARDI

Adapazarı ilçesi Karaağaç Bulvarı üzerinde meydana gelen olayda ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi elindeki bıçakla caddenin ortasına çıktı. Daha sonrasında üstünü çıkaran ve yarı çıplak şekilde iç çamaşırları ile çevresine küfür ve hakaret savuran şahsa vatandaşlar müdahale edemedi. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Şahıs, bu esnada elindeki bıçağı vücuduna dayayarak dakikalarca çevresine hakaretler savurdu. Adrese ulaşan polis ekiplerince müdahale edilen şahıs, etkisiz hale getirildi. Daha sonrasında polis otosuna bindirilen şahıs karakola götürüldü.

Konuya ilişkin inceleme başlatılırken kimsenin ne olduğunu anlayamadığı o anlar ise vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kayda alındı.

Kaynak: İHA

Express


En Çok Aranan Haberler