Samsung’un 4 yeni gizemli modeli

Mobil pazara yeni tabletler ve telefonlar gelmeye hazırlanıyor. Samsung’un da bu konudaki planları da sızdı.

Samsung’un 4 yeni gizemli modeli

Güney Koreli teknoloji devi 4 yeni telefon hazırlığında.

Yeni akıllı telefonlar ve tabletlerle ilgili olarak zaman zaman bazı sızıntılar meydana gelebiliyor. Samsung’un da çıkarmak istediği 4 yeni cihazı var gözüküyor. Nakliyeden gelen sızıntı da 4 inç’lik SM-G730A, 4.5 inç’lik SM-G3815, 5 inç’lik SM-G9105 ve 5.2 inç’lik SM-G7102 ortaya çıktı.

Samsung’un mobil UAProf sitesinde de iki modelin ekran çözünürlükleri hakkında detaylar var. Siteye göre SM-G730A’da 800×480 WVGA ekran, SM-G3815′te ise 960×540 qHD ekran var. Ancak diğer telefonların ekran çözünürlüğüyle ilgili olarak ayrıntı bulunmuyor. Samsung’n mobil sitesinde daha önce resmi olarak açıklanmamış, ancak bazı detayları yer alan farklı telefon modelleri de yer almıştı. Bu yüzden site önemli kaynaklardan biri olarak gösterilebilir.

Bu aşamada Samsung’un gizemli telefonlarının bilmenin tek yolu ise resmi açıklamadan geçiyor. Yakın zamanda Apple da iPhone 5S ve muhtemelen 5C’yi tanıtacak. Samsung yeni modelleri ile Noel zamanı akıllı telefon satışlarında cevap vermeyi planlıyor olabilir. Sonuç olarka tüm cevapları ilerleyen günlerde öğrenceğiz.

iPad 5′in iPad mini Tadındaki Yeni Fotoğrafları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler