HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Şans Topu sonuçları açıklandı! 9 Nisan Şans Topu sonuçları ve çekiliş ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları şans oyunu severler tarafından merakla takip ediliyor. 9 Nisan 2023 Pazar akşamı Milli Piyango'da çekiliş gerçekleştirildi. Haftanın son çekilişiyle kapanış yapan oyun, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Peki, Şans Topu sonuçları bugün açıklandı mı, nasıl oynanır? 9 Nisan Şans Topu sonuçları ve çekiliş ekranı...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 9 Nisan Şans Topu sonuçları ve çekiliş ekranı

Şans Topu çekilişi haftanın iki günü olmak üzere çarşamba ve pazar akşamları Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleşiyor. Şans Topu çekilişine katılarak şansını denemek isteyen vatandaşlar merakla sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. Şans Topu 2 Nisan Pazar çekiliş sonuçlarını Milli Piyango'nun resmi sitesi olan millipiyangoonline.com ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI AÇIKLANDI

Şans Topu çekilişi saat 20.00'de gerçekleştirildi. Noter huzurunda yapılan çekiliş www.millipyangoonline.com sitesinden takip edilebildi.

ezgif.com-gif-maker (33)

9 NİSAN ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

9 NİSAN ŞANS TOPU KAZANDIRAN NUMARALAR

7fab4d9c-d6c0-469c-b587-87a95d1a7cef

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Her çekilişte küre içerisindeki otuz dört numara içinden birinci bölüm için beş numara ve farklı bir küre içerisindeki on dört numara içinden ikinci bölüm için bir numara çekilir.

1-mfEy

Oynadığınız her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numarayı doğru tahmin etmeniz halinde ikramiye kazanırsınız.
5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. Kazanma oranı ise oynadığınız kolon ve bildiğiniz numara adedine göre değişir.

5 NİSAN ŞANS TOPU SONUÇLARI


Express

En Çok Aranan Haberler