HABER

Sarıyer’de denize atlayan Yunus Demir’den kötü haber

Sarıyer Tarabya sahilinde eşiyle birlikte otururken birden denize atlayan şahsın cesedine ulaşıldı.

Sarıyer, Tarabya Sahili’nde dün gece üzerinde elbiseleriyle denize atlayan Yunus Demir bir süre sonra gözden kayboldu.

Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi'nin tüm arama çalışmalarına rağmen bulunamayan Yunus Demir, Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekiplerince bu sabah deniz yüzeyinde bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Yunus Demir'in hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay, gece saat 02:00 sıralarında Sarıyer Tarabya Sahilin’de meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, eşi Öykü Demir ile sahilde oturan Yunus Demir, bir süre sonra üzerindeki giysilerle birlikte denize atladı. Bir süre denizde yüzen Yunus Demir, daha sonra gözden kayboldu.

ENDİŞELİ GÖZLERLE ÇALIŞMALARI İZLEDİ

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Deniz polisi ve Sahil Güvenlik ekibi denizde arama çalışması yaptı. Öykü Demir ve annesi ise endişeli gözlerle çalışmaları izledi.

DENİZDE YÜZEN CİSİM HAREKETLİ DAKİKALARIN YAŞANMASINA NEDEN OLDU

Aramalar sırasında denizde yüzen bir cisim bulunduğunun fark edilmesi üzerine ise hareketli dakikalar yaşandı. Denizde yüzen cisim nedeniyle Öykü Demir, kısa süreli panik yaşarken, yapılan incelemede denizdeki cismin poşet olduğu anlaşıldı. Aramalar sürerken, Öykü Demir'in sahilde bir süre oturarak gözyaşı döktüğü görüldü. Sahil güvenlik ekiplerinin ve polislerin uzun süren arama çalışmalarından sonuç alınamayınca, aramalar gün aydınlanınca dalgıçlar eşliğinde yeniden başladı.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Yunus Demir, Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekiplerince bu sabah deniz yüzeyinde bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Yunus Demir'in hayatını kaybettiğini belirledi. Demir'in hayatını kaybettiğini öğrenen eşi Öykü Demir ve yakınları gözyaşlarını tutamadı. Olay yerindeki incelemelerin ardından Demir'in cesedi cenaze aracına konularak Sarıyer Devlet Hastanesine kaldırıldı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler