HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Selahattin Demirtaş'ın 'Trol ordusu' iddialarına Fahrettin Altun'dan tepki geldi! 'Sizden korkmuyorum'

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan, Selahattin Demirtaş'ın 'Trol ordusu' iddialarına tepki geldi. Altun, "Kendisine hukuksuzca “özgürlük” vadedenlerin kazanabilmesinin mümkün olmadığını fark etmiş olacak ki, böylesi tehditlerle bizi sindirmeye, korkutmaya çalışıyor. Buradan sözcülüğünü yaptığı kanlı terör örgütüne sesleniyorum. Sizden korkmuyorum" ifadelerini kullandı. İşte Altun'un o açıklamaları...

Selahattin Demirtaş'ın 'Trol ordusu' iddialarına Fahrettin Altun'dan tepki geldi! 'Sizden korkmuyorum'

Selahattin Demirtaş yazdığı bir yazıda, seçimler öncesi Fahrettin Altun'un bir 'Trol ordusu' kurduğunu iddia etti. Demirtaş ayrıca yazısında, bu trol ordusunun seçim akşamı yapacaklarını anlatıp Altun'a yönelik "Herkes kaçar, kurtulur, olan sana olur" ifadelerini kullandı. Fahrettin Altun da bu sözlere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Altun, paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"6-8 Ekim olaylarının azmettiricisi, Yasin Börü ve onlarca masumun katili, Türk adaletinin tam da aynı sebepten ceza verdiği terör destekçisi, yalanlarla dolu bir bildiriyle şahsımı tehdit etmiş, arkasındaki terör örgütüne bizi hedef göstermiş.

Kendisine hukuksuzca “özgürlük” vadedenlerin kazanabilmesinin mümkün olmadığını fark etmiş olacak ki, böylesi tehditlerle bizi sindirmeye, korkutmaya çalışıyor. Buradan sözcülüğünü yaptığı kanlı terör örgütüne sesleniyorum. Sizden korkmuyorum!

Bu terör azmettiricisi manipülatörün tehditlerine boyun eğecek bir tane bile insan yok içimizde. Biz, bizzat bunları ve desteklediklerini onlarca kez sandığa gömen Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın arkasında, millet için yürüyen milyonlarız.

Bölücü örgütün ve destekçilerinin yıllarca vatandaşlarımıza çektirdikleri acıları, yaptıkları manipülasyonları, içerisinde bulundukları kirli ilişkileri tüm dünyaya anlatarak teröre karşı mücadelemize devam edeceğiz."

Express

En Çok Aranan Haberler