HABER

Sevigen, sunucuyu yumrukladı mı?

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen, İzmir'in Bornova ilçesinde düzenlenen bir törende, tören sunucusuna küfür edip yumruk attığı iddialarını yalanladı.

Sevigen, sunucuyu yumrukladı mı?

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine bağlı Kemerkaya beldesine yaptığı ziyarete katılan Sevigen, burada törenin sunuculuğunu yaptı. Bornova Belediyesi tarafından Çamdibi semtinde yaptırılan kapalı pazar yeri ve Şehit Er Adem Bilaloğlu Sosyal Tesisleri'nin açılış töreninin ardından tören sunucusu Erhan Öner'e küfür edip yumruk attığı iddialarıyla ilgili soruları cevaplandıran Sevigen, dünkü olayın bazı gazeteler ve televizyonlarda haksız yere bu kadar büyütülmesine çok üzüldüğünü belirtti. Sevigen, şunları söyledi:

"Olay sadece 2 dakikalık. 'Güneşin altında insanlar duruyor biraz hızlandırır mısın' dememden kaynaklandı. O'da bana, 'Ben işimi yapıyorum' diye karşılık verdi. Bizim aramızdaki tartışma sadece bu kadar. İddia edildiği gibi herhangi bir tartaklama olayı yok. Böyle bir münakaşada yok. Elle itme dahi yok. Akşam telefon açıp çocukla da konuştum ve üzüldüğümü söyledim. Televizyonlar dahil herkes yanlış anladı. Ama üzüldüğümü tekrar belirtmek isterim."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler