Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Skandal olay! 12 yaşındaki kıza tecavüz eden Afgan sığınmacı tutuklandı... Savunması herkesi şaşkına çevirdi

  İngiltere’de yaşanan bir olay ülke basınında geniş yankı uyandırdı. İsmi Sakhidad Ahadi olarak açıklanan Afgan bir sığınmacı İngiltere’de 12 yaşındaki bir kıza iki kez tecavüz etme suçundan tutuklandı. Ahadi kızın 19 yaşında olduğunu zannettiğini ve cinsel birliktelik için rıza gösterdiğini söyledi.

  Skandal olay! 12 yaşındaki kıza tecavüz eden Afgan sığınmacı tutuklandı... Savunması herkesi şaşkına çevirdi

  25 yaşındaki Sakhidad Ahadi, Afganistan'dan İngiltere'ye geldiğinden beri devletin sığınmacıların masraflarını ödediği bir otelde kalıyordu. Daily Mail’in haberine göre, 25 yaşındaki Afgan sığınmacı ismi açıklanmayan 12 yaşındaki kız çocuğunu otel odasına götürerek iki kez tecavüz etti. Olayın 22 Aralık 2022 ile 1 Ocak 2023 tarihleri arasında meydana geldiği ifade edilirken tutuklanan Ahadi, mahkemede suçunu itiraf etti. Cinsel saldırı suçlamasıyla yargılanan Afgan sığınmacı 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  SAVUNMASI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

  kapak3

  25 yaşındaki Sakhidad Ahadi mahkemeye verdiği ifadesinde kızı 19 yaşında zannettiğini ve cinsel birliktelik için karşılıklı rızanın aldığını söyleyerek savundu. 12 yaşındaki ismi açıklanmayan mağdur ise mahkemedeki ifadesinde, yüzündeki lekeler için kendisine krem önererek yanına yaklaştığını ve ona gerçek yaşını söylemesine rağmen cinsel birliktelik için zorladığını ifade etti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler