HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA | AK Parti'nin seçim çalışmaları sırasında düzenlenen saldırıda yeni gelişme! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: "Biri yakalandı!"

Son dakika haberi: AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkanı Adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışma sırasında düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Tekirdağ'da düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saldırganlardan birinin yakalandığını duyurdu. Erdoğan, diğer saldırganların yakalanması için de çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ'da düzenlenen mitingde konutu. Erdoğan, AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkanı Adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışma sırasında düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili bir kişinin yakalandığını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, saldırı sonrası geçmiş olsun dileklerini ileten parti başkanlarına da teşekkür ettiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Sizleri hürmetle muhabbetle selamlıyorum. Sevginiz için her birinize teşekkür ediyorum. Tekirdağ bugün başka güzel. Biz Tekirdağ’a yürekten bağlıyız. 3 Kasım 2002’den beri şehrimizi hiçbir zaman ihmal etmedik.

"KUSURU SEÇMENDE DEĞİL DAİMA KENDİMİZDE ARIYORUZ"

Kendimizi ve projelerimizi Tekirdağlı kardeşlerimize tam olarak anlatamadık. İnşallah bu eksiğimizi 31 Mart’ta telafi etmeye var mıyız? 50 günü çok iyi değerlendirmemiz lazım. Engeller varsa aşacağız. Hiçbir şart altında tercihinden dolayı milletimize hürmetsizlik etmeyeceğiz. Biz ayıran değil birleştiren anlayışla siyaset yapıyoruz. Biz muhalefet gibi hatayı, kusuru, yanlışı oy tercihinden dolayı seçmende değil daima kendimizde arıyoruz.

"BİZDE KİBİRLİ DİL OLMAZ"

Hangi siyasi partiden olursa olsun seçmen velinimetimizdir. Bizde, CHP gibi tıpış tıpış gideceksiniz oyunuzu vereceksiniz diyen bir dil olamaz. Biz oy tercihi nedeni ile vatandaşımızı makarnacı, kömürcü gibi yaftalama olmaz. Bizde mağdurları kapı dışarı atmak olmaz. Bizde kibirli dil olmaz.

CNN TÜRK - ???? Canlı Yayın ᴴᴰ - Canlı TV izle 13-1-7 screenshot

"TÜM FATURAYI BAY KEMAL’E KESTİLER"

Depremzedelere hakaretler savurmaktan çekinmediler. Aynanın karşısına geçip biz nerede hata yapıyoruz sorusunu sormadılar. Pişkince yollarına devam ettiler. Seçimlerden sonra tüm faturayı bay Kemal’e kestiler.

CHP’nin tarihi milletin değerleri ile kavga etmenin tarihidir. Anadolu insanını hürmete layık görmediler. Her zaman kolaya kaçtılar. Kimi zaman son seçimlerde olduğu gibi terör baronlarından medet umdular. Kandildeki terör baronları bunlar için oy istedi. 50 gün sonra bunlara gereken cevabı vermeye hazır mıyız. Bugün de kapalı kapılar ardında demlenerek seçim kazanmanın hesabını yapıyorlar. Bunların millete saygıları yok.

Bunlarda Türkiye’yi büyütmek, şehirlerimizi yeni yatırımlarla geliştirmek gibi bir şey yok. Bunlarda vatandaşa tepeden bakma özelliği var. Seçim meydanlarında tutamayacakları sözleri verme hainliği var. Tek parti faşizmini özlüyorlar.

"BİR TANESİ YAKALANDI İNŞALLAH DİĞERLERİNİ DE YAKALAYACAĞIZ"

Küçükçekmece’de gerçekleşen menfur olayı lanetliyorum. Gerekli tahkikat titizlikle yürütülüyor. Tüm alçaklarla mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Geçmiş olsun dileklerini ileten parti başkanlarına teşekkür ediyorum. Bir tanesi yakalandı inşallah diğerlerini de yakalayacağız.

kucukcekmece-saldiri-dha-2184569

Geçen hafta 6 Şubat depreminin sene-i devriyesiydi. Depremzedelerimizle dertleştik, yanlarında olduğumuzu gösterdik. Hükümetimizin bölgeyi ihmal etmeyeceğini ortaya koyduk. Yapımı tamamlanan konutların kuralarını çekerek vatandaşlarımıza teslim ettik.

"ŞEHİRLERİMİZİ DEPREMLERE HAZIRLAYACAĞIZ"

Kentsel dönüşüm projelerini sabote ettiler. Kentsel dönüşüm ile şehrini depreme hazırlamak yerine nümayiş yapan belediye başkanları gördük. Şehirleri depreme hazırlamak için hiçbir somut adım atmıyorlar. 31 Mart sonrası hükümet yerel yönetim iş birliği ile şehirlerimizi depremlere hazırlayacağız. Tekirdağ’ı ele ele vererek yeniden ayağa kaldıracağız. Tekirdağ’da merkezi yönetim ve belediye el ele vereceğiz ve Tekirdağ’ı ayağa kaldıracağız. 31 Mart seçimleri Tekirdağ için milat olacaktır.

Tekirdağ’da 157 milyar liralık yatırım yaptık. Namık Kemal Üniversitemizi şehre kazandırdık. 45 spor tesisi yaptık. Kentsel dönüşümde 2919 konutu dönüşümünü sağladık. İktidara geldiğimizde 2 adet arıtma su tesisi ile hizmet verilirken bugün 19 adetle nüfusun tamamına hizmet veriliyor. 3.5 milyarlık sosyal yardım yaptık.33 sağlık tesisi inşa ettik. Tekirdağ şehir hastanemizi tamamlayıp hizmete sunduk.

Tekirdağ’a 14 organize sanayi bölgesi, 54 araştırma geliştirme merkezi kurduk. Tekirdağ’ın tüm ilçelerine doğal gazın arzını verdik. Sevgili Tekirdağlılar bunlar 21 yılda kazandırdığımız hizmetlerin özetidir. Bizim siyasetteki gayemizi aziz milletimize aşla hizmettir. Biz Türkiye’yi bütün olarak yüceltmenin arzusundayız. Biz bu millete hizmetkar olmaya geldik.

'31 MART AKŞAMI TEKİRDAĞ’DAN MÜJDELİ HABERLER BEKLİYORUM'

31 Mart’ta Tekirdağ’da yepyeni bir yola girelim diyorum. Tekirdağ CHP’nin esersizlik siyasetine mahkum değildir. Tekirdağ’da sanal kaygılar hizmetin önüne geçmemeli. Tekirdağ hizmetleri fazlası ile hak ediyor. Gelin Tekirdağ’ı Cumhur İttifakı’nın gerçek belediyecilik anlayışı ile kavuşturalım. Ehil isimleri aday olarak belirledik. Biz belediye başkan adaylarımızın tamamına güveniyoruz. 31 Mart akşamı Tekirdağ’dan müjdeli haberler bekliyorum."

Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayına alınmıştır
Youtube

En Çok Aranan Haberler