HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika | Başvurular başladı! Gençlere ücretsiz konaklama imkanı: Bakan Bak'tan 'Seyahatsever' açıklaması

Son dakika haberi: Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) yurtlarında ücretsiz konaklama imkanı sunan Seyahatsever projesi için başvurular başladı. Proje 8 Temmuz'dan 25 Ağustos tarihine dek sürecek.

Son dakika | Başvurular başladı! Gençlere ücretsiz konaklama imkanı: Bakan Bak'tan 'Seyahatsever' açıklaması

Son dakika haberi: Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, gençler arasında çok popüler olan ve talep gören Seyahatsever projesi için başvuruların alındığını bildirdi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

thumbs_b_c_dacda6bf812f4feeba27b5f7a52b2dbc

Bakan Bak, sosyal medya hesabından 'Seyahatsever ile Hazırlıklar Başlasın, Rota Oluşturulsun!' başlığıyla yaptığı paylaşımda, "Gençlerimiz GSB Yurtları’nda 5 gün ücretsiz konaklayacak, ülkemizin eşsiz güzelliğini keşfederek unutulmaz bir yaz geçirecek" ifadelerini kullandı.

8 TEMMUZ'DAN 25 AĞUSTOS'A KADAR DEVAM EDECEK

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan duyuruda, "Seyahatsever projesi kapsamında deprem bölgesi hariç illerdeki 1 kız ve 1 erkek yurdu yaz döneminde gençlerin hizmetine tahsis edilecek. Projeden faydalanmak isteyen 18-30 yaş arasındaki gençler, 444 0 472 (ALO GSB) numaralı çağrı merkezini en az bir gün öncesinden arayıp rezervasyon yaptırarak diledikleri ildeki GSB yurtlarında 5’er gün süreyle ücretsiz konaklayabilecekler. Proje, 8 Temmuz’dan 25 Ağustos tarihine kadar devam edecek" denildi.

Proje ile detaylı bilgilere (seyahatsever.gsb.gov.tr) adresinden de ulaşılabilecek.

(DHA)Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler