HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA | Erdoğan ile Bahçeli arasında 'bayram' telefonu!

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, telefonda görüştü. Görüşmede, iki lider karşılıklı olarak birbirlerinin Kurban Bayram'ını tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile de telefonda görüştü. Telefon görüşmesinde bayramlaşan Erdoğan ve Özel, birbirlerinin Babalar Günü'nü de kutladı.

SON DAKİKA | Erdoğan ile Bahçeli arasında 'bayram' telefonu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli'nin son buluşması 10 Mayıs'ta Beştepe'de gerçekleşmişti. Siyasette normalleşme gündemi ve son yapılan açıklama sonrası yapılan görüşme dikkat çekti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

MHP lideri bu sabah son yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı'nın yoluna devam edeceğini belirterek 'Bizde çatlak olmaz' demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da İtalya dönüşü yaptığı açıklamada 'Cumhur İttifakı olarak duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz' demişti.

İki liderin bayramdan sonra yüz yüze bir görüştürme gerçekleştirmesi bekleniyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ÖZEL İLE BAYRAMLAŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile de telefonda görüştü. Edinilen bilgiye göre, Kurban Bayramı dolayısıyla yaptıkları telefon görüşmesinde bayramlaşan Erdoğan ve Özel, birbirlerinin Babalar Günü'nü de kutladı. (AA)
Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler