Son dakika: HSK Başkanvekili Yılmaz’dan Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması

Son dakika haberine Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, resmi sosyal medya üzerinden ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaşan hakim hakkında bir açıklamada bulundu. Öte yandan Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşan ve hakkında soruşturma başlatılan hakimin mazeret iznine ayrıldığı öğrenildi.

Son dakika: HSK Başkanvekili Yılmaz’dan Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması

Kartal'daki İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na geçtiğimiz perşembe günü bir davası için gelen Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştığı için hakkında HSK tarafından inceleme başlatılan İstanbul Anadolu Adliyesi Asliye Ceza Mahkemesi hakimi S.Ş.U.'nun mazeret iznine ayrıldığı öğrenildi.

HSK BAŞKANI YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Hakimler Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz yaptığı açıklamada, “Hakim ve film yıldızının sosyal medya da yer alan fotoğrafı üzerine başlatılan incelemede ilk saptanan resmi gerçek, ilgilinin yargılandığı mahkemenin 13. Asliye Ceza Mahkemesi olup, Fotoğraf da yer alan Hakimin 12.Asliye Ceza Mahkemesi hakimi olduğudur” diye konuştu.

İNCELEME BAŞLATILACAĞINI DUYURMUŞTU

Yılmaz, dün sosyal medya hesabından açıklama yaparak bir davada yargılanan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan hakim hakkında inceleme başlatıldığını belirtmişti.

TATLITUĞ'DAN AÇIKLAMA

Kıvanç Tatlıtuğ, yaptığı açıklamada "Fotoğraftaki hakim, benim davama bakan hakim değildir. Kamuoyunu bilgilendirmek isterim." ifadelerini kullanmıştı.

640x480 (1)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 100 yorum
Tamamen insani bir resim olduğunu düşünüyorum. kaldi ki resimlerden yola cıkacak olursak ooo memlekette bir çok kişiler bir araya gelmez..
Hayir bunlarlami ugrasiyoruz anlamadim
o da ötekinin arkadaşı değil mi? savunmaya bak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler