Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı'ndan KKTC Bayrağı'nın yakılmasıyla ilgili çok sert açıklama

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 36'ıncı kuruluş yıl dönümünde, Kıbrıs Rum kesiminde KKTC Bayrağı'nın yakılmasıyla ilgili Milli Savunma Bakanlığı'ndan çok sert açıklama geldi.

Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı'ndan KKTC Bayrağı'nın yakılmasıyla ilgili çok sert açıklama

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada "Bayrak bir milletin onurudur.' Güney Kıbrıs Rum Kesimi’ndeki eylemlerde KKTC Bayrağı’nın yakılmasını en sert şekilde kınıyoruz. Rum yönetiminin cesaretlendirdiği bu ırkçı saldırılar KKTC Bayrağı’nın Adada ebediyen dalgalanmasına engel olamayacaktır." ifadelerine yer verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Atatürk İzmir'e Vardığında ilk olarak yerdeki Yunan Bayrağını kaldırsada, Ekrem Başkan Beylikdüzü'nde Kıbrıs Türklerine Soykırım yapan Makaryos heykeli dikip Papaendru'dan "Dostluk ve Vefa" ödülü alsada İzmir BB Başkanı Tunç Soyer"Kıbrıs Kıbrıslılara Bırakılmalıdır" deyip Barışsever (!)Rumlardan alkış alsada Yinede Ayyıldızlı bir Bayrak gördümü dayanamaz ve yakıp ayağının altına alır Yunan! Çünkü Bilir Osmanlı Devleti'nin Resmî Bayrağıdır o Ayyıldızlı Bayrak
baykuş bayrak bir milletin namusunu ve şerefini temsil eder der ATATÜRK ve başkalari gibi namussuzluk yapmaz. anlayana
ELİN GAVURU EŞŞEK DİYE SENDE Mİ EŞŞEK OLCAN? TÜRK OLMAK ASALET İSTER ASİLDİR TÜRKLER. SENDE AYNİSİNİ YAP MADEM. NE FARKIN OLUCAK O BARBARLARDAN?
gerçekten çok sert bir açıklama olmuş
Ayşe olmasa da Fatma tatile çıksın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler