Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı'ndan Pençe Harekatı açıklaması

Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "Pençe-2 Harekâtı kapsamında, teröristlerle sağlanan temas neticesinde biri yaralı olarak ele geçirilen olmak üzere, 4 terörist etkisiz hale getirildi. Böylece, Pençe Harekâtı kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 68 oldu." dedi.

Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı'ndan Pençe Harekatı açıklaması

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyinde terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürülen Pençe Harekatına ilişkin açıklamada bulundu.

ETKİSİZ HALE GETİRİLEN TERÖRİST SAYISI 68'E YÜKSELDİ

MSB açıklamasında şunları ifade etti:

"Pençe-2 Harekâtı kapsamında, teröristlerle sağlanan temas neticesinde biri yaralı olarak ele geçirilen olmak üzere, 4 terörist etkisiz hale getirildi. Böylece, Pençe Harekâtı kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 68 oldu. Harekat kapsamında ele geçirilen mağara ve sığınaklar içerisinde kullanıma hazır, bakımı yapılmış Doçka Uçaksavar silahı ve mühimmatı ile muhtelif yiyecek ve yaşamsal malzemeler ele geçirilerek kullanılamaz hale getirildi."

Kaynak: İHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bitti bitiyo her gün şu kadar ölü bıktırdınız ya cenenızı kapatın bırakın asker bıldıgını yapsın sız degılmısınız bunlara hendek kazdıranlar susun
ülkenin heryerine doldurdular bitmez bu it soyları , hendekler kazdılar yol kesip kimlik konturolü yaptılar bunlara tepki vermediler, izin verirsen şimdi ana kuzularını şehit ederler . olan benim askerime oluyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler