HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: Pompalı tüfekle okuduğu okulu bastı! Şanlıurfa'da öğrenci dehşeti: 3 yaralı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Son dakika haberi: Şanlıurfa'daki bir okulda silahlı saldırı dehşeti yaşandı. Okul idaresiyle ile tartışan öğrenci pompalı tüfekle okulu bastı. Giriş kapısı önünde rastgele etrafa ateş açan öğrenci, üç kişiyi yaraladı. Yaralılar, hastaneye kaldırılırken gözaltına alınan öğrenci ise emniyete götürüldü. Öte yandan saldırı anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

Son dakika: Şanlıurfa'daki bir okulda okuyan öğrenci pompalı tüfekle dehşet saçtı. Haliliye ilçesine bağlı Ulubağ Mahallesindeki özel Cezeri Akademi ve Teknoloji Kolejinde okuyan bir öğrenci, idare ile yaşadığı tartışmanın ardından pompalı tüfek alarak okulu bastı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

3 KİŞİ YARALANDI

Giriş kapısı önünde rastgele etrafa ateş açan öğrenci, Müdür Yardımcısı Suat A., güvenlik görevlisi ve bir öğrencinin yaralanmasına neden oldu.

1

Yaralılar, hastaneye kaldırılırken gözaltına alınan öğrenci ise emniyete götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

2

VALİLİKTEN OKULA SALDIRI AÇIKLAMASI

Şanlıurfa Valiliği bugün bir öğrenci tarafından özel bir okula gerçekleştirilen saldırıyla ilgili açıklama yaptı.

Valiliğin açıklamasında, “27.04.2023 günü, Özel Cezeri Akademi ve Teknoloji Meslek Teknik Anadolu Lisesinde meydana gelen ateşli silahla yaralama olayı ile ilgili olarak; okul öğrencilerinden İ.D. (16) isimli şahsın okula sigara ile girmek istediği, ancak okul yetkilileri tarafından okula alınmadığı belirlenmiştir. Yaşı küçük bu şahsın okuldan ayrılarak bir süre sonra elinde pompalı tüfekle geri döndüğü, ayağı ile okulun bahçe kapısını kırdığı, daha sonra hedef gözetmeksizin güvenlik kulübesine ateş ettiği olayda okulun müdür yardımcısı S.A., okulun güvenlik görevlisi G.M. ve okulda öğrenci olan H.A.’nın saçma ile yaralandığı tespit edilmiştir. İ.D. isimli şahıs suç unsuru tüfekle birlikte olay yerinde yakalanmış, Çocuk Şube Müdürlüğü ve Sarayönü Polis Merkezi Amirliğince olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır” ifadelerine yer verildi.

(İHA)

En Çok Aranan Haberler