Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Francia James transparan bluz ve eteğiyle limitleri zorladı! Göğüs uçlarının gözükmesine aldırmadı

  Sosyal medya fenomeni Francia James Instagram hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak hayranlarının kalp atışlarını hızlandıran cesur paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Fenomen isim son olarak transparan bluz ve eteğiyle balkon kapısını kapattığı anlarda çekilen anlarını paylaştı.

  Sosyal medya fenomeni Francia James transparan bluz ve eteğiyle limitleri zorladı! Göğüs uçlarının gözükmesine aldırmadı

  Sosyal medyada 11 milyonu aşkın takipçisi bulunan Francia James cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarının beğenisini kazandı. Hayranlarının karşısına sıklıkla cesur pozlarla çıkmayı tercih eden James geleneğini bozmadı. Transparan bluz ve etek kombiniyle güne başlayan James, balkon kapısını kapattığı anları çekti.

  ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE OLAY YARATTI

  2

  Kameranın bulunduğu alana doğru yürüyen James önce balkon kapısını açarak dışarı çıktı. Ardından ise kameraya arkasını dönen James tanga iç çamaşırını göstererek balkon kapısını kapattı. O anlar sosyal medyada gündem yarattı.

  3

  Fenomen isim gönderisine, “Yeni bir güne başlama zamanı” notunu ekledi. Hayranlarının beğenisini toplayan cesur gönderisi kısa sürece binlerce yoruma ulaştı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler