Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni süper mini şortu nedeniyle süpermarketten kovuldu! “Herkesin seksi insan fobisi var”

  21 yaşındaki sosyal medya fenomeni Kerolay Chaves şortunun çok kısa olduğunu iddia ederek süpermarketten kovulduğunu söyledi. Alışveriş yapan diğer insanların kendisine garipseyen bakışlarla baktığını ifade eden fenomen isim durumu “Herkesin seksi insan fobisi var. Görmeye bile tahammül edemiyorlar” sözleriyle anlattı.

  21 yaşındaki sosyal medya fenomeni yetişkinlere özel olara hazırlanan ve aylık abonelik sistemiyle ilerleyen OnlyFans uygulamasından seksi paylaşımlarını satarak ünlendi. Brezilya’nın Belo Horizonte kentinde bir süpermarkette alışveriş yaptığı sırada kıyafeti nedeniyle tepki çektiğini ve kovulduğunu iddia eden fenomen isim duruma sosyal medyadan isyan etti.

  “BUNA İNANABİLİYOR MUSUNUZ?”

  1

  Süper mini kot şortuyla Brezilya’daki bir süpermarkette alışveriş yaptığı sırada zorbalığa uğradığını ve marketten dışarı çıkmaya zorlandığını ifade eden Chaves, “Kıyafetlerimin çok kısa olduğu söylendi. Bazı müşteriler önyargıyla baktı, bazıları bana küfretti ve sonunda yetkililer tarafından kovuldum. İnanabiliyor musunuz? Sırf istedikleri gibi giyindikleri için kadınlara hala bu şekilde davranılmasının saçma olduğunu düşünüyorum” dedi.

  2

  TikTok’ta bulunan 2.2 milyon takipçisiyle süpermarkette yaşadıklarını paylaşan Chaves’in hayranları duruma dair iki farklı görüş bildirdi. Bazı hayranlar ona yapılan muamele karşısında dehşete düştüklerini söyledi. Bazı hayranları ise kıyafetinin toplumsal kurallara uygun olmadığı konusunda görüşlerini belirtti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler