HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Stand mikser isteyenler için Kitchenaid marka en iyi stand mikserleri

Kekleriniz kabarmıyor, hamuru bir türlü istediğiniz kıvama getiremiyor musunuz? Artık siz başka işlerle uğraşırken sizin için bu görevi mükemmel bir şekilde yerine getirecek mutfak stand mikserler mevcut. Kitchenaid stand mikser modelleri hamur hazırlama konusundaki üstün performansı kadar uzun yıllar kullanıma uygun yapısıyla da ilgi görüyor. Haydi gelin mutfağın yeni gözdesi bu ürünlere yakından bir göz atalım.

Stand mikser isteyenler için Kitchenaid marka en iyi stand mikserleri

İçindekiler

 • Neden Kitchenaid stand mikser almalıyım?
 • Kitchenaid mutfak stand mikser neden uzun ömürlü oluyor?
 • Hamur karıştırma performansında neden en iyisi Kitchenaid?
 • Uyumlu parçalar ne işe yarıyor?
 • 1. Küçük ve kompakt bir cihaz arayanlara: Kitchenaid 5KSM3311X, 3.3 L Mini Stand Mikser
 • Kullanıcılar ne diyor?
 • 2. Kalabalık aileler için ideal: Kitchenaid Artisan 4, 8 L Stand Mikser
 • Kullanıcılar ne diyor?
 • 3. En büyük modeli arayanlara: Kitchenaid Artisan 6, 9 L Stand Mikser
 • Kullanıcılar ne diyor?

Hamur kabartma konusunda sıkıntı yaşayanlar gözde şeflerle yarışmak istiyorsa artık bu işin bir kolayı var. Üstün hamur karıştırma performansıyla harika kabaran kekler hazırlamayı sağlayan Kitchenaid stand mikser modelleri, hamur işini sevenlerin yeni favorisi. Dayanıklı ürünleri ve üstün performansıyla göz dolduran bir ürün arıyorsanız ve Kitchenaid stand mikser incelemesini merak ediyorsanız okumaya devam edin!

Neden Kitchenaid stand mikser almalıyım?


Mutfak şefi olarak da adlandırılan hamur yoğurma makineleri, geçmişte daha çok profesyonel mutfaklarda tercih edilirken günümüzde evlerde de kullanılan ürünler hâline geldi. Hamur yoğurmayı kolaylaştıran bu ürünler, size kolaylık sağladığı gibi daha profesyonel şekilde hamur işleri yapmayı da sağlıyor. Zamandan tasarruf sağlayan cihaz hamuru yoğururken siz de diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Hamur yoğuran stand mikserlerinin bir diğer özelliği ise büyüklüğünün ihtiyaçları karşılıyor olması. Yani en büyük modeli dâhi alsanız iki kişilik hamurları rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Kitchenaid, mutfak şefi konusunda çok sevilen ve öne çıkan modelleriyle dikkat çeken markalardan biri. Kitchenaid neredeyse 100 yıldır faaliyet gösteren firmalar arasında yer alıyor. Yemek yapmayı ciddiye alan marka, ürünlerini en iyi kalitede üretmeye dikkat ediyor. Profesyonel şeflerin ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan Kitchenaid, uzun zamandır evlerde de tercih ediliyor. Kaliteli malzemesi, uzun ömürlü yapısı ve ürünlerinin her zaman arkasında durması nedeniyle yemek yapmayı ciddiye alanların tercih ettiği ürünler üretiyor. Bu sebeple de Kitchenaid stand mikser özellikleriyle ön plana çıkıyor.

"Kitchenaid stand mikser nasıl kullanılır?" sorusu satın almayı düşünen birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kitchenaid stand mikseri kullanırken tek yapmanız gereken, gerekli malzemeleri haznesine ekleyerek istenilen hızda karışmaya bırakmak. Kitchenaid'in eşsiz karıştırma teknolojisi ve yörüngesel hareketi hamurun en iyi şekilde havalanmasını ve kabarmasını sağlıyor. Böylelikle hangi tür hamur işini yaparsanız yapın, en verimli karıştırma performansını alabiliyorsunuz.

Kitchenaid mutfak stand mikser neden uzun ömürlü oluyor?


Kitchenaid stand mikserlerde baştan ayağa tamamen metal parçalar kullanıyor. Bu sayede cihazın parçaları kolay kolay eskimiyor veya yıpranmıyor. Döner parçalardan sabit gövdeye kadar tamamen paslanmaz çelik kullanılarak üretilen mikserler, uzun yıllar sorunsuz kullanılıyor.

Hamur karıştırma performansında neden en iyisi Kitchenaid?


Kitchenaid stand mikser kullanımı kolay olduğu için birçok kişinin beğendiği ürünler arısında yer alıyor. V tipi kayış veya zincir ile güç aktarımı yerine dişliler ile direkt bağlantı teknolojisini kullanan Kitchenaid, böylelikle motordaki gücün döner parçalara direkt aktarılmasını sağlıyor. Bu da güç kaybını azaltarak enerji tasarrufu sağlamakla kalmıyor, ses ve sarsıntı gibi sorunların da azalmasına yardım ediyor. Böylelikle hamur karıştırırken daha az ses çıkaran, daha performanslı çalışan ve en az miktarda sarsılan bir ürün kullanabiliyorsunuz.

Uyumlu parçalar ne işe yarıyor?


"Kitchenaid nasıl kullanılır?" diye merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak markanın ürettiği ürünlerin kolay kullanıldığını belirtmek gerek. Temelde bir hamur karıştırma makinesi olan Kitchenaid stand mikserleri, muhteşem performanslıyla kullanıcıları yormuyor. Tek yapmanız gereken, karıştırmak istediğiniz hamur malzemelerini paslanmaz çelik kabına koymak ve uygun başlığı takarak cihazın çalışma hızını seçmek. Bundan sonrası stand mikserin işi. Cihazı sadece hamur karıştırmak için değil, farklı amaçlarla da kullanmak istiyorsanız bunun içinde farklı uyumlu başlıklar satın alabilirsiniz. Böylelikle ürünü kolayca makarna açma, kesme ve doğrama gibi işlemlerde kullanılabilecek bir mutfak yardımcısına dönüştürebilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz en iyi Kitchenaid stand mikser modelleri


1. Küçük ve kompakt bir cihaz arayanlara: Kitchenaid 5KSM3311X, 3.3 L Mini Stand Mikser


Stand mikser isteyenler için Kitchenaid marka en iyi stand mikserleri

 • Tamamen metal malzeme kullanılarak üretilen tasarım; dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü kullanım sunar.

 • Cihazın alt kısmında yer alan kaymaz ayakları cihazın tezgâh üzerinde gezinmesini önlüyor.

 • V kayışı veya zincir yerine dişli ile hareketli parçalara bağlanan motoru, daha sessiz ve performanslı bir çalışma sağlar.

 • En yüksek güç gerektiren işleri dahi kolayca halledebilen üstün mühendislik ürünü motoru, enerji tasarrufu açısından da avantajlı.

 • Güneş ve dünya arasındaki hareketi taklit eden yörüngesel dönme hareketi, rakiplerine nazaran eşsiz bir hamur karıştırma performansı sunar.

 • Dönme esnasında mükemmel bir havalandırma yaparak hamuru en iyi hâle getirir.

 • Alınabilecek ekstra aparatlar sayesinde stand mikserinden çok tam zamanlı bir mutfak yardımcısına dönüşebilir. Uyumlu başlıklar kıyma hazırlama, makarna açma, makarna kesme ve doğrama gibi işlemleri hızlıca yerine getirebilir.

 • Diğer modellere göre %25 daha hafif ve %20 daha az yer kapladığı için en ufak mutfaklarda bile rahatlıkla tercih edilebilir.

Kullanıcılar ne diyor?

Kitchenaid stand mikser yorumları, olumlu değerlendirmeleriyle ön plana çıkıyor. Bir kullanıcı "Ürünün tüm aparatları çok kullanışlı. Alırken düşündüğümden çok daha fazla kullanıyorum, hemen hemen her tatlıda ve yemekte pratiklik sağlıyor; temizliği de çok kolay. Boyutuna gelince, mini model olmasına rağmen internetten alıp yaptığım standart tariflerin hiçbirinde hacim sıkıntısı vb yaşamadım, kalabalık gruplara yemek yapmadığınız sürece bence gayet yeterli." yorumuyla cihazın performansını gözler önüne seriyor. Yine de başka bir kullanıcıdan "Ürün çok kaliteli ama maalesef çok ufak." yorumunu görmek de mümkün. Bu nedenle kalabalık aileniz için yemekler hazırlıyorsanız ürünü almaya karar vermeden önce iki kez düşünmekte fayda var.

Ürünü İncele

2. Kalabalık aileler için ideal: Kitchenaid Artisan 4, 8 L Stand Mikser


Stand mikser isteyenler için Kitchenaid marka en iyi stand mikserleri

 • Kabalık aileler için yeterli olabilecek 8 litrelik hacim sunar.

 • Tamamen paslanmaz çelik parçalar kullanılarak üretilen gövdesi ve hareketli bölmeleri, cihazı yıllarca kullanmayı mümkün kılıyor.

 • Kaymaz taban tasarımı, ağır kütleleri karıştırırken oluşan sarsıntıyı emer.

 • Dişli çarklar kullanılarak güç aktarımı yaptığı için dayanıklı, sessiz ve enerji tasarrufu yaparak çalışır.

 • Kusursuz havalandırma ve hız sağlar.

 • Yörüngesel hareketleri sayesinde hamuru tam 59 farklı noktaya değdirerek en iyi şekilde karışma, havalandırma ve homojen bir yapı oluşturur. Böylece usta işler çıkarır. Ayrıca bu yörüngesel dönme hareketi; cihazın diğer stand mikserlere göre daha hızlı, verimli ve hassas çalışmasını sağlar.

 • Farklı aksesuarlar ile işlevi artırılabilir.

Kullanıcılar ne diyor?

"Kitchenaid stand mikser nasıl?" diye merak edenlerin ürünlerin yorumlarına mutlaka göz atması gerekiyor. Binden fazla olumlu yorumuyla kullanıcıların memnuniyetini dile getirdiği ürün ile ilgili "Ürün çırpma yoğurma gibi tüm işlemlerde rakipsiz diyebilirim. Başka markalarda makinenin biraz çalıştıktan sonra ısınıp "Artık kapat beni." dediğini hissediyorsunuz. Bu üründe bu durum kesinlikle yok. Ayrıca ürünün pek çok aksesuarı mevcut. Bu aksesuarlardan makarna ve kıyma yapma aksesuarı elimde var onlar da çok başarılı." gibi yorumlarla karşılaşmak mümkün. Ayrıca ürünün sesi konusunda şüpheye düşenler içinse bir kullanıcı, "Çok kaliteli, sesi az. Kitchenaid zaten stand mikserlerinin şahı, bir şey diyemem." yorumunu yapıyor.

Ürünü İncele

3. En büyük modeli arayanlara: Kitchenaid Artisan 6, 9 L Stand Mikser


Stand mikser isteyenler için Kitchenaid marka en iyi stand mikserleri

 • Model, tam 9 litre kapasitesiyle en kalabalık aile buluşmaları için bile yeterli malzemeyi yoğurabilir.

 • Ayaklarında yer alan kaymaz tabanlar, en ağır yükleri karıştırsa bile cihazın kaymasını ve yer değiştirmesini önler.

 • Sessiz çalışma özelliği sayesinde günün her saatinde rahatlıkla kullanabilir.

 • Hamur kabartmakta zorlananlar için yörüngesel dönme hareketi teknolojisi kullanan mikser, hamuru en iyi şekilde havalandırır. Böylece hamurun mükemmel bir şekilde kabarmasını sağlar.

 • Ürünü sadece stand mikser olarak kullanmak istemeyenler farklı başlık ve aparatlar edinerek cihazı kolayca makarna kesici, açıcı, kıyma ve doğrama aracı olarak kullanabilir.

 • 1,3 beygir gücündeki motoru, her türlü görevin üstesinden gelir.

 • Cihaz, paslanmaz çelik kâse dökme koruması ile birlikte gelir.

 • Tek seferde tam sekiz ekmeklik hamur hazırlayabilir.

Kullanıcılar ne diyor?

Genellikle daha küçük boyutları yetersiz geldiği için mevcut ürününü bu modelle değiştiren çoğu kullanıcı; öncelikle Kitchenaid markasından vazgeçemediğini, bu sebeple de aynı markanın üst modeline yöneldiğini söylüyor. Yurt dışından bir kullanıcı %100 satın alma önerisi verirken ürünün harika performansından her zaman memnun olduğundan bahsediyor. Yine diğer kullanıcılardan da her mutfakta olması gereken bir marka olduğunu söyleyenlerle karşılaşmak mümkün.

Ürünü İncele

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Express


En Çok Aranan Haberler