Süleyman Soylu'dan 'Berat Albayrak'la aranız nasıl?' sorusuna yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Berat Albayrak'la aralarında sorun olduğu iddialarına yanıt verdi. Geçen ağustos ayındaki YAŞ toplantısı öncesi Bakan Soylu'nun, Berat Albayrak'a omuz atma görüntüsü çok konuşulmuş ve ikilinin aralarında bir soğukluk olduğu iddia edilmişti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu "40"a konuk oldu. Bakan Soylu, 'Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la aranız nasıl?' sorusuna yanıt verdi.

"Aramız gayet iyi. Kabinede iki arkadaşız. İkimiz aynı futbol takımını tutuyoruz. Eşlerimiz iki iyi arkadaş. Aynı davanın adamlarıyız ve bir mücadele yapıyoruz" diyen Bakan Soylu, şunları söyledi:

"Siyaset içerisinde bu tip tezvirat çok yapılır, yapılacaktır da zaten. Berat Bey iyi yetişmiş bir adam. Hakikaten iyi yetişmiş. Aklı hızlı çalışan bir adam. Bunu başka ortamlarda söylediğim için de söyleyebiliyorum. Memleketimizin böyle iyi yetişmiş insanlara ihtiyacı var. Ama ne olacak, birilerinin arasında bir takım dedikodular oluşturacaklar ki siyasetin de kendi adına magazini var. O magazin de bir taraftan yürüyecek. Biz işimize bakıyoruz. İşimize bakmaya da devam edeceğiz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
adamsın adam
cumhuriyet tarıhinde külhan beyi gibi birbirine omuz atıp kavga nedeni yaratan iki bakan görmüşmü? iyi yetişmiş öyle zeki böyle akıllı fakat o makamı almasının tek nedeninin ne olduğunu bilmiyormu yüreği yetiyorsa söylesin? anlaşılan babasına biat etti kurtarmadı damada da biat edip önünde elpençe duracak.
ŞU DAVANIN NE OLDUĞUNU İNSANLAR BİR ANLASA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler