Türk Yıldızlar'ı nefesleri kesti

Zafer Haftası’nın 91. yıldönümü kutlamaları kapsamında Afyonkarahisar’da gösterisi uçuşu yapan Türk Hava Kurumu Akrobasi Timi Türk Yıldızları nefes kesen bir gösteriye imza attı.

Hava Meydan Komutanlığında gösteri yapan Türk Yıldızlarını izlemek isteyen vatandaşlar için valilik önünden ücretsiz seferler düzenlendi. Havalimanı'ndan kalkan uçaklar yaklaşık 45 dakika boyunca gökyüzünde birbirinden zor hareketler gerçekleştirdi. Binlerce kişi Türk Yıldızlarının unutulmaz gösterisini ilgiyle izledi.

ŞEHİTLER İÇİN GÖKYÜZÜNE KALP ÇİZDİLER

7 uçağın yaptığı 20 ayrı akrobasi hareketi izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. Vatandaşlar Türk Yıldızlarının gösterisini cep telefonları ve kameralarla kaydetti. Gösteriyi Afyonkarahisar Vali İrfan Balkanlıoğlu'da takip etti. Türk Yıldızlarının şehitler anısına gökyüzünde çizdiği kalp ise uzun süre alkışlandı. Vatandaşlar gösteriyi beğendiklerini, göğüslerinin kabardığını ve Türk Yıldızları ile gurur duyduklarını söyledi. Gösteri sonunda Türk Yıldızları yer ekibi vatandaşlara bol bol imza dağıtarak fotoğraf çektirdi. Gösteri sunan pilotlardan birisinin Afyonlu olduğu anonsu ise uzun süre alkışlandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
GURURUMUZSUNUZ,, A
Yaızk be milletın parasıyla canbazlık yapmak kınıyorum,asla seyretmem onları seyredeceğime havada uçan kuşları tabi olarak takla atan güvercinleri seyrederim daha iyi,yazık mılletın parasına bir deücretsız araç ayarlamıslar bu milletı alıştıraı bakalım avantacılığa nereye kadar gıdecek
Diğer Haberler