Türkiye Kosova maçı saat kaçta hangi kanalda! Türkiye Dünya Kupası yolunda!

Türkiye, 2018 Dünya Kupası elemelerinde bu akşam Kosova ile deplasmanda karşılaşacak. Eleme grubunda ilk ikiye kalma mücadelesi veren Türkiye milli takımının karşılaşmadan mutlak 3 puan alması gerekiyor. Peki Türkiye Kosova maçı saat kaçta ekrana gelecek ve maçı statta izleyemeyecek olan taraftarlar Türkiye Kosova maçını televizyonda hangi kanaldan izleyebilirler.

Türkiye Kosova maçı saat kaçta hangi kanalda! Türkiye Dünya Kupası yolunda!

2018 Dünya Kupası elemelerinde Türkiye deplasmanda Kosova ile karşı karşıya gelecek. Türkiye'nin grupta ilk ikiye girebilmek için Kosova Türkiye maçından 3 puan alması kritik önem taşıyor. Grup sonuncusu olan Kosova karşısında puan kaybı yaşanmaması gerekiyor. Peki bu akşam Kosova Türkiye maçı saat kaçta hangi kanalda gösterilecek?

KOSOVA TÜRKİYE MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Dördüncü sıradaki Türkiye'nin sonuncu sıradaki Kosova ile deplasmanda karşılaşacağı maç Türkiye saati ile saat 21.45'te başlayacak. Maçı canlı izlemek isteyenler bu akşam maç saatinde TV 8 başında olacaklar.

Milli takımımız evinde oynadığı maçta Kosova'yı 2-0 mağlup etmişti. 2018 Dünya Kupası eleme grubunda son olarak Türkiye Finlandiya ile karşılaşmış ve yine evinde oynadığı bu maçı aynı skorla, 2-0 kazanmıştı.

Grupta şimdiye kadar 5 maça çıkan Türkiye A milli futbol takımı gruba kötü başladı ve ilk üç maçında ancak 2 puan alabildi. Hırvatistan ve Ukrayna ile berabere kalırken İzlanda'ya mağlup oldu. I grubundaki sonraki Kosova ve Finlandiya maçlarında ise 6 puan toplamayı başardı. Kosova grupta son 4 maçını kaybetti.

I GRUBUNDA PUAN DURUMU

5'er maçın oynandığı I grubunda Türkiye 8 puan ile dördüncü sırada yer alıyor. Grubun tepesinde 13 puan ile Hırvatistan yer alırken onu 10 puan ile İzlanda ve 8 puan ile Ukrayna takip ediyor. Şimdiya kadar ancak 1'er puan alabilen Finlandiya 5. Kosova ise sonuncu sırada.

HAZIRLIK MAÇLARINDA 1 GALİBİYET 1 BERABERLİK

Son Dünya Kupası grup maçından sonra Türkiye iki hazırlık maçı yaptı. Hazırlık maçında Moldova 3-1 mağlup eden Türkiye Makedonya ile ise 0-0 berabere kaldı.
TV 8,5 FREKANS AYARI
Acunn Medya'nın kanalı olan TV 8,5 için uydu frekans bilgileri şu şekilde:
Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12346
Symbol Oranı: 9.600
FEC: 3/4
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)