Tuzla’da silahlı kuyumcu soygunu

Tuzla’da bir kuyumcu dükkanı silahlı ve kar maskeli 3 kişi tarafından soyuldu.

İSTANBUL (İHA) - İşyeri sahibi, 3 kilo altını çalarak kaçan soyguncuların arkasından 16 el ateş etti.

Olay, sabah saatlerinde Şifa Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan Feden Kuyumcusu’nda meydana geldi. İddiaya göre, kar maskeli ve silahlı 3 kişi, kuyumcu dükkanına gelerek işyeri sahibi Emre Güneş’i silahla etkisiz hale getirdi.

Vitrindeki 3 kilo bileziği alan hırsızlar gri renkli bir araçla olay yerinden kaçtı. Hırsızların dükkandan çıkmasının ardından ilk şoku atlatan işyeri sahibi hemen silahına sarıldı. Silahını alıp dışarı koşan Güneş, hırsızların arkasından 16 el ateş etti. Hırsızlar kayıplara karışırken, olay yerine gelen polis ekipleri incelemelerde bulundu. Polis ekipleri yerdeki kovanları da inceledi. Kuyumcudaki güvenlik kamerasına ait görüntüleri inceleyen polis, hırsızların peşine düştü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
normaldir, eskiden orta direk denen bir kesim vardı, şimdi ise bu ülkenin kaymağını yiyen belirli bir kesim, öbür tarafta aldığı maaşla kıt kanaat geçinen toplumun büyük bir bölümü, soygunda olur gasp ta olur herşey olur.
bu kafayla sen böyle gidersin, dikkat et orta direk sana denk gelmesin, halin harap olur...
burası dünya orası neresi?
kuyumcu hakkında kamu düzenini bozmaktan dava açılır...
ya ölseydi değerli soyguncular
hayvan herifler hırsızlık yapacaklarına calışıp kazansınlar milletin hazır malına göz dikiyorlar ŞEREFŞİZ KÖPEKLER .
ne ALAKASI VAR KARDEŞİM ORTA DİREK ALT TABAKA NE ALAKA O İNANÇ SEREF KAN LA İLGİLİ BİZ NİYE HIRSIZLIK GASP YAGMA TALAN YAPMIYORUZ COKU ZENGINIZ HAYIR SEREFSİZ HERYERDE SEREFSİZDİR BUNUN AÇLLIKLA ALAKASI YOK KİMSENİN AHI KİMSEYE KALMAZ ALLAH ÇOCUKLARINDAN ÇIKARIR
geçmiş olsun meslektaşım
ya kuyumcunun açtığı ateş sonucu seken mermilerden yoldan geçen çoluk çocuk masum vatandaşlar yaralansaydı. madem öyle içerideyken ateş açsaydı adamlara. teksas mı burası?
adamın 3 kilo altını gitmiş.... içerde belli ki silah tehdidinde kalmış... içerde silahını kullanamamış... o esnada can derdine düşmüş... Teksas adamın yağına gelmiş.. ne diyorsun sen yaa..?
Diğer Haberler