Unutulan telefon General Mobile GM 9 Plus sonunda satışa çıktı! İşte fiyatı...

General Mobile GM 9 Plus sonunda satışa sunuldu. 1 yıl önce düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan General Mobile GM 9 Plus, takvimler 14 Şubat Sevgililer Günü'nü gösterdiğinde çeşitli satış kanalları aracılığıyla satışa çıktı. Peki General Mobile GM 9 Plus'ın fiyatı ne kadar?

Unutulan telefon General Mobile GM 9 Plus sonunda satışa çıktı! İşte fiyatı...

General Mobile GM 9 Plus, bundan 1 yıl önce düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılmıştı. 2020 Mobil Dünya Kongresi'ni (her ne kadar iptal edilse de) konuştuğumuz şu döneme kadar General Mobile GM 9 Plus satışa sunulmadı. Aradan geçen 1 yılın ardından takvimler tam da 14 Şubat Sevgililer Günü'nü gösterdiğinde GM 9 Plus satışa çıktı.

GENERAL MOBİLE GM 9 PLUS ÖZELLİKLERİ

General Mobile GM 9 Plus'ın özelliklerini aradan geçen 1 yılın ardından hatırlatmakta fayda var. GM 9 Plus'ın kalbinde MediaTek Helio P60 işlemcisi yatıyor. Bu işlemcinin yanında ise 3GB RAM bulunuyor. 32 GB dahili hafızaya sahip olan GM 9 Plus, MicroSD kart desteği sayesinde dahili hafızasını 256 GB'a kadar arttırabiliyor. Telefonun ekranı ise 6,23 büyüklüğünde ve Full HD+ bir çözünürlüğe sahip. Şimdi de General Mobile'ın üzerinde durduğu noktalardan birine gelelim yani kameralara.

General Mobile GM 9 Plus arka kamera kurulumu

GM 9 Plus'ın ön kamerası 8 MP çözünürlüğünde. Telefonun arka tarafında bizleri bir çift kamera kurulumu karşılıyor. Bu kameralardan birisi 5 MP çözünürlüğünde ve derinlik sensörü olarak görev yapıyor. Telefonun ana kamerası ise 12 MP çözünürlüğünde ve bu kamera f/1.7 diyafram değeri sunuyor. Bu sayede General Mobile GM 9 Plus fiyatının da üzerinde bir kamera performansı veriyor. Hazır fiyat demişken, şimdi de dilerseniz GM 9 Plus'ın fiyatına geçelim.

GENERAL MOBİLE GM 9 PLUS FİYATI

General Mobile GM 9 Plus, 1499 TL'den satışa sunuluyor. Eğer General Mobile GM 9 Plus sahibi olmak istiyorsanız, çeşitli satış kanalları aracılığıyla bir GM9 Plus satın alabilirsiniz.

GENERAL MOBİLE GM 9 PLUS TEKNİK ÖZELLİKLER LİSTESİ

  • MediaTek Helio P60 işlemci
  • 3 GB RAM
  • MicroSD kart desteği ile 256 GB'a kadar arttırılabilen 32 GB dahili depolama alanı
  • 6,23 inç büyüklüğünde, Full HD+ çözünürlüğünde IPS ekran
  • Biri 12 MP, diğeri 5 MP olmak üzere çift arka kamera
  • 8 MP ön kamera
  • 3450 mAh batarya
  • Android 9.0 işletim sistemi (Android One destekli)
  • USB Type-C girişi, NFC desteği
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
General Mobile discovery elit ve GM plus 6 kullandım ikiside berbat ekran ısınıyor şebeke sorunu var daha bir sürü şey general Mobil gördüğüm en kötü telefon bence paranızı çöpe atmayın
Senelerdir GM kullanıyorum. Şu anda 9pro var telefon hem işlemcisi, hem hızı, hem fonksiyonel lligi, hem şarj süresi olarak çok tatminkar işte kullanırken çok memnun kalıyorum. Fiyat performans endeksi minimum 8 puan kesinlikle tavsiye ederim
ÇÖP
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler